آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

کلینیک رازی در یک نگاه

کلینیک رازی در یک نگاه

فهرست مطالب

کلینیک رازی در یک نگاه

در این بخش، خدمات زیبایی و ترمیمی مربوط به پوست و مو به صورت گسترده‌ای ارائه می‌شوند. تخصصی‌های با تجربه و عضو انجمن متخصصان پوست، مو و زیبایی ایران در این بخش، به بیماران مشاوره‌هایی ارائه می‌دهند و به درمان آن‌ها می‌پردازند. با توجه به پیشرفت‌های بزرگی که در زمینه علم پزشکی صورت گرفته است، بسیاری از مشکلات پوستی و نشانه‌های پیری قابل درمان و پیشگیری هستند.

در حال حاضر، لیزر و کاربردهای گسترده آن در زمینه طب زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیزر در واقع یک نور شدید و متمرکز است که قابلیت دسترسی به بافت هدف را دارد و با ایجاد گرما در آن بافت، تغییرات درمانی ایجاد می‌کند.

این مرکز با دارا بودن تجهیزات بسیار پیشرفته وکم نظیر لیزری خدمات گسترده تخصصی رادر تمامی زمینه های درمان ارائه می دهد.
1.ويزيت تخصصي بيماريهاي پوست ˛ مو و زيبايي
2.رفع موهاي زائد صورت و بدن توسط ليزر
3.رفع چين و چروك صورت توسط ليزر
4.درمان ضايعات عروقي و مويرگ هاي صورت و اندام توسط ليزر
5.برداشتن خال ̨ كك و مك و ساير ضايعات رنگدانه اي توسط ليزر يا جراحي
6.از بين بردن تاتو توسط ليزر
7.انجام ميكرودرم ابريژن ˛ جهت پاكسازي پوست و رفع برخي ضايعات پوستي
8.رفع ضايعات پوستي توسط دستگاه راديو فريكوئنسي
9.انجام انواع پيلينگ هاي شيميايي
10.تزريق ژل هاي هيالورونيك اسيد
Gold Aphrodite (داراي مجوز وزارت بهداشت )
Juviderm – Restylane – Perlane
11.تزريق بوتاكس جهت رفع چین و چروک و خطوط اخم
Dysport انگليسي داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان
12.انجام كرايوتراپي جهت رفع زگيل و ساير ضايعات پوستي
13.كاشت موي طبيعي به روش FUT – FIT
14.مزوتراپي
موارد ذکر شده برخی خدمات ارائه شده در بخش پوست در این مرکز میباشد

معرفي برخي از تجهيزات ليزري مركز

ليزر الكساندريت(‌Apogee) ساخت كمپاني Cynosure آمريكا يكي از پيشرفته ترين دستگاههاي ليزر دنيا براي از بين بردن موهاي زائد ميباشد. يكي از خصوصيات منحصر بفرد اين دستگاه قابل تنظيم بودن طول موج ( Pulse Duration ) و ميزان انرژي براي از بين بردن هر نوع مو و پوست ميباشد.
در حال حاضر اين دستگاه كم دردترين كم خطرترين سريعترين و موثرترين دستگاه حال حاضر دنيا براي از بين بردن موهاي زائد ميباشد.
ليزر Light Sheer پيشرفته ترين نوع ليزر دايود ساخت شركت Lumenis آمريكا و مورد تائيد FDA آمريكا ميباشد.
اين ليزر به عنوان بهترين موثرترين و سريع ترين روش از بين بردن موهاي ناخواسته جاي خود را در سراسر دنيا باز كرده است .
كاربرد اصلي اين دستگاه درمان موهاي زائد تمامي بدن شامل :
(چانه – لب فوقاني – گونه ها – گوش ها – پيشاني – گردن – دست و پا – زيربغل – سينه – پشت و يا ناحيه كشاله ران )‌ميباشد .
ليزر جديد فراكشنال ( ( Fractional جهت جوانسازي پوست
اگر چه ما نميتوانيم مانع اثرات گذشت زمان بر روي پوست شويم اما در حال حاضر با توجه به پيشرفتهاي عظيم دانش پزشكي به سادگي ميتوان چهره افراد را حداقل بين 5 تا 10 سال جوان تر نمود . كرم هاي زيبايي به تنهايي قادر به عمل كردن در عمق چروك نيستند و فقط ميتوانند از ايجاد چروك هاي جديد پيشگيري كرد . براي رفع چين و چروك هاي بوجود آمده نياز به درمان هاي سريع و تهاجمي تر مثل اعمال جراحي است .
اما اعمال جراحي علاوه بر هزينه هاي هنگفت درماني داراي عوارض بي شماري نيز هستند . امروزه در طب زيبايي از ليزر و كاربردهاي وسيع آن سخن به ميان مي آيد . ليزر د رواقع چيزي نيست جز نوري كه شديدا”‌متمركز شده و اين قابليت را دارد كه به ارگان هدف رسيده و با ايجاد گرما در آن باعث تغييرات در بافت هدف شود .
ليزر فراكشنال يكي از پيشرفته ترين درمانها ي در دسترس براي جوانسازي و درمان ضايعات
پوستي است كه از نظر عوارض جانبي و هزينه با جراحي و ساير روشهاي ديگر قابل مقايسه نيست و داراي تائيديه FDA ميباشد. در اين تكنيك در واقع يك لايه از پوست اپيدرم و بخشي از درم برداشته ميشود و سپس پوست مجددا” بهبود مييابد و يك پوست جديد ساخته ميشود كه ظاهري شفاف تر و صاف تر از پوست قبلي دارد . علاوه بر اين تغييرات سطحي به دنبال اين عمل ̨ سرعت توليد كلاژن كه يكي از علل مهم ايجاد چين و چروك در پوست ميباشد و با افزايش سن و تماس با عوامل محيطي مثل آفتاب كاهش مييابد . تسريع ساخت كلاژن به وسيله اين تكنيك باعث افزايش قدرت ارتجاعي پوست و استحكام آن ميشود.
ليزر Vascu Light
دستگاه Vascu Light در اصل متشكل از يك ليزر Nd:yag و يك دستگاه IPL است.
يدين ترتيب امكان درمان انواع ضايعات پوستي توسط يك دستگاه فراهم مي آيد.
اين دستگاه داراي 4 برنامه مختلف ميباشد:
درمان موهاي زائد
درمان ضايعات عروقي ( ماه گرفتگي ˛ همانژيوم ̨ رگ هاي واريسي روزاسه ˛ تلانژكتازي و رگ هاي قرمز كوچك در صورت يا بدن )
درمان ضايعات رنگي (خال ها ̨ كك و مك )
جوان سازي پوست بدن بدون ايجاد زخم
(Nonablative Rejuvenation)

در روشی به نام “جوانسازی غیرآبلاتیو”، با استفاده از تابش با طول موج خاص، فرآیند تولید کلاژن در منطقه مورد نظر بدون ایجاد زخم تسریع می‌شود. تعداد جلسات معمولاً بین 3 تا 6 جلسه قرار دارد.

لیزر Q-Switch Nd:YAG از تکنیک پیشرفته Q-Switch بهره می‌برد و بهترین روش درمانی برای لک‌ها و لکه‌های پیگمانته است. این لیزر مناسب برای حذف و درمان انواع تاتوها، لک‌های تیره مادرزادی (OTA Nevus) و لک‌های Lentigo و Ephelide می‌باشد.

لیزر Erb:YAG با طول موج بالا تولید می‌کند و می‌تواند ضایعات سطحی پوست مانند چین و چروک، جوش‌های آکنه، آکنه‌های برجسته (کلوئید) و لکه‌های پوستی را به صورت لایه به لایه از سطح به عمق تخریب کند.

بیماری‌های پوستی که قابل درمان با این روش هستند شامل لک‌های باقی‌مانده از آکنه، زگیل‌های مختلف در نواحی مختلف بدن، تکه‌های پوستی برجسته (سین‌تگ) و لکه‌های تیره روی پوست (لنتیگو) می‌شوند.

ليزر N-Lite
اين دستگاه جهت كاهش يا حذف چين و چروك ها و جوشها ميباشد . پس از انجام ليزر پوست سفت تر ميشود و قوام بهتري مييابد.
ميكرودرم ابريژن
غيرتهاجمي ترين روش لايه برداري پوست
در اين روش در عرض مدت 10 تا 15 دقيقه لايه هاي سطحي و مرده پوست برداشته ميشود و با تحريك فيبروپلاست ها و كلاژن سازي ˛ پوست جوان تر و شاداب تر ميگردد.
درمان با جلسات متناوب ميتواند جاي زخم هاي قديمي ̨ جاي جوش ˛ چروك هاي ظريف و سطحي را برطرف كند و منافذ پوست را بهتر كند.
دستگاه RF
(رايدوفركوئنسي)
سيستم راديوفركوئنسي (RF) با قابليت هاي متفاوت در برداشت ضايعات پوستي از جمله انواع خالها̨ زگيلها ˛ ضايعات خوش خيم پوستي و تلانژكتازي بكار ميرود.
از مزاياي اين دستگاه بهبود سريع ̨ زمان عمل كوتاه ˛ نتايج زيبايي عالي بدون جاي عمل (اسكار) ميباشد.
آمپول Dysport (بوتاكس)
بسياري از خطوطي كه با گذشت زمان در سطح پوست ظاهر ميشوند در اصل خطوط ديناميكي Dynamic Lines هستند كه بر اثر انقباض هاي مكرر عضلات صورت بوجود آمده اند. اين خطوط بيشتر از همه در بين ابروها (خط اخم) ̨ وسط پيشاني (خطوط عرضي و متعدد پيشاني ) و گوشه چشم ها ايجاد ميشوند .
امروزه بهترين درمان براي از بين بردن اين خطوط تزريق بوتولينوم توكسين (Dysport) است. بوتاكس يك ماده پروتئيني است كه از سال ها قبل براي فلج كردن عضلات دچار گرفتگي توسط متخصصين اعصاب و چشم پزشكان مورد استفاده قرار گرفته است. اين ماده ميتواند عضلات را بطور موقت بمدت 4 تا 6 ماه فلج كند. به اين ترتيب چروك هاي ناشي از انقباض عضلات سطحي صورت و گردن نظير خطوط اخم بين ابروها (Frown Lines) خطوط عرضي وسط پيشاني
( Transverse Frehead Lines) چروك هاي شعاعي گوشه چشم ها (Crows Feet) ˛ چروك هاي ظريف دور لب ها (Perioral Lines)‌و خطوط وسط چانه (Mentalis Lines) از بين مي روند. به علاوه با اين تزريق ميتوان افتادگي ابروها را اصلاح كرد و با قوس دادن به ابرو حالت جوان تري در صورت بوجود آورد.
يكي ديگر از فوايد بوتاكس آن است كه ترشح غدد عرق را مهار ميكند بنابراين درمان بسيار خوبي براي تعريق بيش از حد كف دست و زير بغل بشمار مي رود.

تزریق بوتاکس، بدون نیاز به هیچگونه آمادگی خاصی، انجام می‌شود. تزریق با استفاده از سوزنی بسیار نازک، زیر پوست یا در عضلات سطحی انجام می‌شود. در طول عمل، تنها یک سوزش کوتاه و موقتی احساس می‌شود.

بلافاصله پس از تزریق، می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود بازگردید. تأثیر تزریق به مدت 3 تا 7 روز پس از آن قابل مشاهده است. این اثر تا 6 ماه باقی می‌ماند. با انجام تزریق چندین بار، مدت اثر آن بیشتر می‌شود به گونه‌ای که حتی پس از 6 ماه، چهره شما همچنان حالت خود را حفظ می‌کند. و مهم‌ترین مسئله این است که پس از تزریق مکرر، عادت اخم کردن و حرکت دادن عضلات صورت در فرد کاهش می‌یابد.

اگر تزریق بوتاکس توسط یک پزشک ماهر انجام شود، معمولاً هیچ عارضه‌ای وجود ندارد.

تزريق ژل
تزريق ژل براي از بين بردن خط اخم ̨ صاف كردن چين هاي عميق دو طرف دهان برجسته كردن گونه و حجم دادن به لب است و در حال حاضر بهترين روش در سراسر دنيا تزريق ژل هيالورونيك اسيد است.
در كلينيك دکتر جمیلی ژل هيالورونيك اسيد فقط از انواع مورد تاييد FDA آمريكا تزريق مي شود.
اين نوع ژل نيازي به تست حساسيت ندارد آلرژي ايجاد نمي كند و در زير پوست حركت و ريزش ندارد.
تمام موادي كه جهت تزريق در اين كلينيك بكار ميرود ساخت شركت هاي اروپايي يا آمريكايي مورد تاييديه CE يا آمريكا FDA
ميباشد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ