آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

ویژگیهای کاشت و پیوند مو

بهترین متقاضی برای کاشت مو به روش FUT

فهرست مطالب

کلینیک کاشت مو دکتر جمیلی با کادری متخصص و پیشرفته ترین تکنولوژی های جهان خدمات زیر را در زمینه ترمیم مو ، کاشت مو و پیوند مو ارایه می دهد:

کاشت مو FIT

روش جراحی کاشت مو با استفاده از تکنیک FUT (Follicular Unit Transplantation) نامیده می‌شود. در این روش، ریشه‌های مو یک به یک از منطقه اهداکننده برداشت شده و به منطقه در حال ریزش یا بدون مو منتقل می‌شوند. این روش عمدتاً برای درمان ریزش مو در مردان استفاده می‌شود و ریشه‌های مویی که در برابر ریزش به صورت ژنتیکی مقاوم هستند، به منطقه تناوب منتقل می‌شوند. همچنین، از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی، و پوشاندن زخم‌های ناشی از تصادف یا جراحی، مانند برداشت پوست و کاشت موهای قبلی نیز استفاده می‌شود. کاشت مو با استفاده از این روش، با پیوند پوست متفاوت است.

در هر پیاز مو، 1 تا 4 رشته مو رشد می‌کند. در روش پیشرفته‌تر کاشت مو، پیاز مو به صورت دست‌نخورده منتقل می‌شود، که باعث می‌شود موهای کاشته شده طبیعی‌تر ظاهر شوند. این روش به عنوان Follicular Unit Transplantation یا به طور مختصر FUT شناخته می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ