آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

هایفوتراپی یک روش غیر جراحی و بدون نیاز به بستری شدن است که در مطب پزشک برای لیفت صورت و افتادگی ابروها، گونه‌ها، چانه، اصلاح زاویه صورت و گردن به کار برده می‌شود. در این روش بافت‌های عمیق‌تر در زیر سطح پوست کشیده شده و لیفت داده می‌شوند. نتایج حاصل از این روش پردوام بوده و به تدریج اتفاق می‌افتد.

در صورتی که شما مشکلات زیبایی مانند پایین آمدن ابروها، افتادگی پوست گردن و پوست زیر چانه و خطوط و چین و چروک‌های روی صورت خود دارید، هایفوتراپی می‌تواند یک گزینه مناسب برای رفع این مشکلات باشد. متخصصین ما در کلینیک زیبایی رازی در خلال جلسه مشاوره در تعیین امکان‌پذیری انجام فرایند هایفوتراپی برای شما، راهنمایی‌های لازم را  انجام می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرانید هایفوتراپی و نتایج حاصل از آن می‌توانید با شماره 02188333259 02188334029  تماس حاصل نموده و یک نوبت برای مشاوره یا ملاقات رزرو کنید.

 

هایفوتراپی


اولتراسوند متمرکز پرقدرت که معمولاً با هایفو تراپی شناخته می‌شود یک روش پزشکی است که از اولتراسوند پرقدرت برای گرم کردن موضعی بافت‌های زیر پوست و تخریب دائمی آنها استفاده می‌کنند و برای انجام آن نیازی به بستری شدن نیست. این روش برای درمان طیف وسیعی از بیماری‌ها به کار برده می‌شود. این یک روش برای لیفت صورت است که از شل شدن و افتادگی پوست پیشگیری می‌کند. پایه و اساس روش هایفوتراپی، مغناطیس است. در این روش از سیستم سعی و خطای اولتراسوند استفاده می‌شود. این تکنولوژی شامل اولترا یا اولتراپی می‌شود. با این روش انرژی حرارتی به پوست تابانده می‌شود. انرژی اولتراسوند یک روش غیرتهاجمی است که گرمای کمی در ناحیه هدف روی پوست ایجاد می‌کند. گرمای تولید شده با اولتراسوند به بافت‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کرده و بافت‌های آسیب‌دیده را برای همیشه از بین می‌برد. سلول‌های پوست برای تولید کلاژن و جوانسازی بافت‌ها تحریک می‌شوند. فرایند هایفوتراپی یک روش مدرن و شناخته‌شده در دنیا است. موفقیت این روش مرهون استفاده از اولتراسوند است که 50 سال سابقه دارد. این یک روش غیرجراحی برای لیفت چانه، لیفت لب، اصلاح زاویه صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن است. این روش یک تکنیک نوآورانه و بدون درد است. در دنیای مدرن امروزی بسیاری از مردان و زنان میانسال برای بهبود ظاهر خود از این روش درمانی استفاده می‌کنند.

انجام هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟


افرادی که پوست آنها شل شده، خطوط فک آنها افتاده و زاویه صورت آنها نامشخص است یا گونه‌های آنها افتاده است، پلک آنها دچار افتادگی شده، لب‌های آن‌ها نازک شده و حجم خود را از دست داده است می‌توانند از مزایای به کارگیری این روش مؤثر بهره‌مند شوند. افرادی که دچار افتادگی خفیف تا متوسط پوستی شده‌اند می‌توانند تحت این فرایند درمانی قرار گیرند. هایفوتراپی صورت برای افرادی که پوست آنها پیر شده یا در حال پیر شدن است بسیار مناسب است. شاید زنان بالای 50 سال و مردان بالای 55 سال بهترین گزینه‌ها برای اصلاح مشکلات پوستی خود با کمک این روش باشند.

 مزایا


 • هایفو تراپی برای لیفت صورتو گردن یک روش طبیعی است. این روش منحصربه‌فرد عوارض جانبی ندارد.
 • این روش درمانی فقط بافت‌های پیر و آسیب‌دیده را هدف قرار می‌دهد و به بافت‌های اطراف آسیبی نمی‌رساند.
 • این روش یک روش جراحی نیست بنابراین بیمار دردی را تحمل نمی‌کند. این یک روش مناسب برای افرادی است که تمایل به انجام لیفت صورت بدون انجام عمل جراحی دارند.
 • پس از انجام فرایند، اعتماد به نفس بیماران افزایش می‌یابد و بسیار جذاب‌ترو زیباتر به نظر می‌رسند. پس از انجام این درمان تغییرات چشمگیری در چهره بیماران به وجود می‌آید.
 • پوست لطیف‌تر و نرم‌تر به نظر می‌رسد. پوست اضافی برداشته می‌شود. از افتادگی و شل شدن پوست جلوگیری می‌شود. کیفیت پوست بهبود یافته و پوست سالم‌تر می‌شود.
 • در نهایت، بیماران جوان‌تر به نظر رسیده و احساس جوانی می‌کنند. پوست‌های پیر با پوست جوان جایگزین می‌شوند.

اثر هایفوتراپی 


 •  مهم‌ترین اثر این روش درمانی، لطیف‌تر و سفت‌تر شده پوست است. گونه‌ها، خط فک و لب‌ها، گردن و صورت بهبود می‌یابد. پس از درمان پوست جذاب‌تر و زیباتر می‌شود.
 • اولترا تولید کلاژن را نیز در پوست تحریک می‌کند. کلاژن قدرت خود را باز یافته و در برابر قدرت جاذبه زمین که باعث افتادگی و شل شدن پوست می‌شود مقاومت می‌کند. این روش درمانی عوارض جانبی بلند مدتی ندارد.
 •  پوست آماده دریافت پروتئین جدید که در کلاژن شکل گرفته است شده و سالم‌تر می‌شود.
 • چشم‌ها براق‌تر و بازتر به نظر می‌رسند. افتادگی پلک‌ها به کمک این روش درمانی جدید رفع می‌شود.
 •  در نهایتابروها هم لیفت داده می‌شوند. ابروها شکل و طول خود را بازمی‌یابند.
 • خطوط ریز،جای زخم‌ها، اثرات پیری روی پوست، چین و چروک‌ها و منافذ پوستی در صورت به کمک هایفوتراپی کم می‌شود.
 •  پوست روشن‌تر و درخشنده‌تر می‌شود. رنگ کلی پوست به میزان چشمگیری بهبود می‌یابد. قدرت و خاصیت ارتجاعی پوست نیز بازمی‌گردد. با انجام چندین جلسه درمان، کیفیت پوست بهبود یافته و درمان برای شما لذت‌بخش می‌شود.

نحوه انجام فرایند 


متناسب با ناحیه تحت درمان، انجام این فرایند بین 30 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. این روش در کاهش افتادگی ابروها و بالا نگه‌داشتن پلک بالایی، لیفت خط فک، رفع غبغب و افتادگی پوست گردن بسیار مؤثر و مفید است. فقط با یک جلسه درمان، تولید کلاژن در پوست تحریک شده و نتایج بلافاصله نمایان می‌شوند. بیماران جوان‌تر ممکن است نتایج بهتری را به دست آورند. نتایج کامل پس از انجام هایفو تراپی به مرور و طی دو یا سه ماه به تدریج حاصل می‌شود.

عوارض جانبی


پس از درمان، پوست بیمار قرمز می‌شود که ممکن است تا مدتی باقی بماند. به هر حال، این قرمزی پوست ظرف چند ساعت از بین می‌رود. برخی از بیماران نیز دچار تورم، احساس سوزش و حساسیت به لمس خفیفی می‌شوند که موقتی است. برخی دیگر البته به ندرت پس از انجام فرانید دچار بیحسی و کبودی در ناحیه درمان شده پوست می‌شوند؛ مانند درمان‌های زیبایی دیگر، برخی از عوارض جانبی نادر نیز ممکن است رخ دهد که پزشک در مورد آنها با شما صحبت خواهد کرد.

اثرات حاصل از این روش درمانی چه مدت دوام دارد؟


در بیمارانی که پوست آنها شروع به تولید کلاژن جدید می‌کند، اثرات تا بعد از یک سال هم دیده می‌شود. به هر حال، دوام اثر درمان در هر فرد متفاوت بوده و به وضعیت پوست وی بستگی دارد. همچنین برای حفظ نتایج بیماران باید فرایند را پس از یک سال تجدید کنند. ادامه درمان در آینده برای کند کردن روند پیری پوست توصیه می‌شود. هر چه اثرات پیری سریع‌تر نمایان شوند، جلسات درمانی بیشتری باید انجام شود.

مدت زمان انجام درمان 


زمان انجام هایفو تراپی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد. لیفت کامل صورت که شامل لیفت خط فک، گونه‌ها، لب‌ها، ابروها و پیشانی می‌شود در حدود 45 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد و لیفت جزئی صورت ممکن است در حدود 30 دقیقه طول بکشد. پس از انجام این فرایند نیازی به بستری شدن نیست و بیمار می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های روزمره خود بپردازد.

چه موقع نتایج حاصل از انجام هایفوتراپی قابل مشاهده می‌شود؟


در ابتدا که بیمار تحت درمان به روش هایفوتراپی قرار می‌گیرد ممکن است نتایج درمان را بلافاصله ببیند. به هر حال، برای لیفت و بهبود رنگ نهایی پوست، دو تا سه ماه وقت لازم است تا نتایج کاملاً ملموس و قابل‌ مشاهده شوند زیرا جایگزینی کلاژن جدید با کلاژن الاستیک زمان می‌برد. با ادامه روند تولید کلاژن، پیشرفت‌های بعدی در مدت زمان شش ماه پس از درمان قابل توجه و ملاحظه می‌شوند.

برای دست‌یابی به نتایج مطلوب به چند جلسه درمانی نیاز است؟


هایفو تراپی برای صورت در یک جلسه انجام می‌شود. به هر حال، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز به واکنش بدن نسبت به درمان و سرعت فرایند تولید کلاژن بستگی دارد. بیمارانی که بیش از یک جلسه تحت درمان قرار می‌گیرند مزایای بیشتری از درمان دریافت می‌کنند.

هزینه 


هزینه هایفوتراپی بر اساس اینکه چه قسمت‌هایی از بدن و صورت تحت درمان قرار گیرند متفاوت است. این هزینه شامل دستمزد و هزینه پزشک وسایل مورد نیاز در طول مراحل درمان می‌شود که هر کدام از این فاکتورها بسته به اینکه توسط چه کسی و در کجا انجام شود، می‌تواند قیمت را تغییر دهد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ