آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

میکرودرم ابریژن

تزریق چربی به صورت و بدن

فهرست مطالب

متد لایه برداری سطحی پوست با استفاده از میکرودرم ابریژن، یک روش که از کریستال‌های شوینده استفاده می‌کند، به منظور بهبود و تازه‌سازی پوست است. این روش، ایمن و در عین حال کارآمد است و با از بین بردن سلول‌های مرده پوست و باز کردن منافذ مسدود شده، به کاهش آکنه، خطوط ریز پوست، هایپرپیگمانتاسیون یا لکه‌های پوستی و آسیب‌های ناشی از نور خورشید کمک می‌کند. علاوه بر این، این روش به عنوان یک متد مناسب قبل از درمان با لیزر یا لایه برداری شیمیایی (پیلینگ) شناخته می‌شود.

میکرودرم ابریژن، با استفاده از ذرات بسیار کوچک کریستال، به آرامی و بدون هیچگونه دردی، لایه‌های پوست را برداشت می‌کند. این ذرات کریستالی توسط مکنده‌ها (وکیوم‌ها) سلول‌های مرده پوست را از پوست جدا می‌کنند. نتیجه این فرآیند، پوستی شفاف‌تر، نرم‌تر و تازه‌تر با کمی قرمزی است. این روش، به مدت چند دقیقه انجام می‌شود و به پوست کمک می‌کند تا جوان‌تر و تازه‌تر به نظر برسد.میکرودرم ابریژن همچنین تولید سلول های نو لایه بازال را زیادتر می کند، منافذ پوست را پاکیزه می کند و باعث تحریک سنتز کلاژن های شبکه ای پوست می شود و قوام پوست را گسترش می دهد.

میکرودرم ابریژن به طور قابل توجهی در درمان مناطق مختلف بدن مانند صورت، گردن، آرنج، سینه، بازوها، زانو و دستها برای افرادی با پوست تیره یا روشن، کاربرد دارد و به طور گسترده در موارد زیر مفید است:

  • درمان اسکار به دنبال تروما: میکرودرم ابریژن می‌تواند در بهبود اسکارهایی که ناشی از ضربه یا صدمه‌های قبلی روی پوست شکل گرفته‌اند، موثر باشد.
  • درمان آسیب‌های آفتابی: پوست که آسیب دیده است و به علت بیش‌از‌حد نور خورشید دچار مشکلات مانند خطوط ریز خوردگی، لکه‌های پوستی و آسیب‌های دیگر شده است، می‌تواند از طریق میکرودرم ابریژن بهبود یابد.
  • درمان آکنه و آبله مرغان: میکرودرم ابریژن می‌تواند در کاهش اثرات آکنه و آبله مرغان که باعث ایجاد اسکارها و جوش‌های آکنه شده‌اند، مؤثر باشد.
  • بهبود منافذ باز پوستی و آسیب‌های دیگر: این روش می‌تواند در تنظیم منافذ پوستی باز و درمان آسیب‌های دیگری که روی پوست شکل گرفته‌اند، مفید باشد.
  • کاهش چین و چروک صورت و دست: میکرودرم ابریژن می‌تواند در بهبود چین و چروک‌های ظاهری روی صورت و دست کمک کند.
  • درمان لکه‌های وابسته به سن: میکرودرم ابریژن می‌تواند در بهبود لکه‌های پوستی که به علت روند پیری و سن روی پوست شکل گرفته‌اند، موثر باشد.
مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ