آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

شاید شما از بزرگی شکم و بیرون زدگی پهلوها و ران و بازوی نا متناسب رنج می برید و تا به حال روش های متعدد و متفاوتی را به کار گرفته اید و متاسفانه به نتیجه دلخواه تان نرسیده اید.مسلما شما با انبوهی از تبلیغات رو به رو شده اید و نمی دانید به کدام اعتماد کنید و کدام روش را برگزینید.
بیایید با ساختمان انواع چربی ها در بدن آشنا شویم ، بدن ما دارای دو نوع چربی است.سلولیت ها و چربی های قهوه ای !
سلولیت ها خصوصیات خاصی دارند ، بد شکلی سلولیت ها موجب عدم تناسب اندام و فُرم مناسب آنها تناسب اندام را بوجود می آورد .اما نکته اساسی در مورد سلولیت ها این است که بد شکلی سلولیت ها آنقدر که به اختلالات هورمونی مربوط است به فعالیت کم یا پرخوری ارتباطی ندارد.
از سوی دیگر عروق خونی و عروق لنفاوی زیر سلولیت ها قرار دارند و نه داخل آنها.خصوصیت جالب سلولیت ها این است که آنها طی 3 تا 4 سال بد شکل می شوند و پس از اصلاح هم 3 تا 4 سال زمان می برد تا مجددا بد فرم شوند.
اما چربی های قهوه ای مستقیما در اثر پرخوری  ، عدم فعالیت کافی و عدم کارکرد متابولیسم بدن  بوجود می آیند. از این رو چربیهای قهوه ای را می توان با رعایت رژیم غذایی ، قعالیت جسمانی بیشتر و… رفع نمود ، ولی برای از بین بردن بدشکلی سلولیت ها باید از کرایو لیپولیز یا از دستگاه های ال پی جی استفاده کرد.
کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که بطور محسوسی چربی ها و سلول های چربی را در ناحیه مورد استفاده حذف می کند.
در واقع استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا وفشار منفی وکیوم جهت کاهش سایز چربی ,حذف سلولهای چربی و برگشت ناپذیری ، کرایولیپولیز را از سایر روشهای تناسب اندام متمایز می کند.
بد نیست بدانید که در کرایولیپولیز حجم سلول های چربی کم نمی شود ،بلکه از تعداد آنها کاسته می شود.با یک بار انجام کرایولیپولیز بین 4 تا 12 سانتی متر از سایز محدوده مورد استفاده کم خواهدشد
در واقع کرایولیپولیز یک فرآیند حذف سلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن است. سلولهای چربی در مواجهه با سرما با پدیدهآپپتوزیس رو به رو می شوند. آپپتوزیس  در واقع مرگ از پیش تعیین شده سلول چربی است که در اثر آن ضخامت لایه چربی به طور موثری کاهش می یابد. سلولهای چربی مرده شکسته می شوند  و بوسیله سیستم لنفاوی جذب و توسط مایع لنفاوی  ، حداکثرتا 2 ماه تخلیه سلولهای چربی صورت می پذیرد و اینگونه لاغری و کاهش سایز به وقوع می پیوندد . در این زمان پوست بدن زمان کافی دارد تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود.

این روش لاغری موضعی در ناحیه شکم، پهلوها، باسن، ران، بازو، ساعد، ساق پا و حتی ناحیه صورت انجام می پذیرد.
تقریبا همه می توانند از این روش بهره ببرند مگر کسانی که میزان گلبول های سفید در خونشان کم فعال هستند.
کرایولیپولیز عوارضی ندارد و کاملا” بی خطر است .
هیچگونه دردی بعد از انجام کرایولیپولیز حس نخواهد شد و نیازی به مصرف مسکن نیست
این روش بدون جراحی و ایجاد سوراخ در سطح پوست بدن است بنابراین هیچگونه عفونتی ایجاد نمی کند و
هیچگونه اسکار های جراحی (گوشت اضافه) در سطح پوست ایجاد نمی شود
این روش کاملا بدون درد بوده و نیازی به تزریق داروهای بی حسی موضعی (لیدوکائین) ندارد

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ