آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

معجزه کرایولیپولیز

فهرست مطالب

ممکن است با مشکلاتی مانند بزرگی شکم، بیرون زدگی پهلوها، ران‌ها و بازوهای نامتناسب روبرو شده باشید و تاکنون از روش‌های گوناگونی استفاده کرده باشید، اما متأسفانه به نتیجه مطلوب نرسیده‌اید. بدون شک، با تعداد زیادی تبلیغ روبه‌رو شده‌اید و نمی‌دانید به کدام روش اعتماد کنید و کدام را انتخاب کنید.

بیاید با ساختار انواع چربی‌ها در بدن آشنا شویم. بدن ما دارای دو نوع چربی است: سلولیت و چربی‌های قهوه‌ای!

سلولیت‌ها ویژگی‌های خاصی دارند. بدشکلی سلولیت‌ها باعث عدم تناسب اندام و شکل مناسب آنها می‌شود. اما نکته اساسی درباره سلولیت‌ها این است که بدشکلی آنها به اختلالات هورمونی مرتبط نیست و ارتباطی با فعالیت کم یا پرخوری ندارد.

از سوی دیگر، عروق خونی و عروق لنفاوی زیر سلولیت‌ها قرار دارند، نه داخل آنها. ویژگی جالب سلولیت‌ها این است که طی 3 تا 4 سال به شکل بد می‌پردازند و پس از اصلاح، نیز 3 تا 4 سال طول می‌کشد تا دوباره بدشکل شوند.

اما چربی های قهوه ای مستقیما در اثر پرخوری  ، عدم فعالیت کافی و عدم کارکرد متابولیسم بدن  بوجود می آیند. از این رو چربیهای قهوه ای را می توان با رعایت رژیم غذایی ، قعالیت جسمانی بیشتر و… رفع نمود ، ولی برای از بین بردن بدشکلی سلولیت ها باید از کرایو لیپولیز یا از دستگاه های ال پی جی استفاده کرد.
کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که بطور محسوسی چربی ها و سلول های چربی را در ناحیه مورد استفاده حذف می کند.
در واقع استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا وفشار منفی وکیوم جهت کاهش سایز چربی ,حذف سلولهای چربی و برگشت ناپذیری ، کرایولیپولیز را از سایر روشهای تناسب اندام متمایز می کند.
بد نیست بدانید که در کرایولیپولیز حجم سلول های چربی کم نمی شود ،بلکه از تعداد آنها کاسته می شود.با یک بار انجام کرایولیپولیز بین 4 تا 12 سانتی متر از سایز محدوده مورد استفاده کم خواهدشد

کرایولیپولیز، به عنوان یک روش بدون صدمه برای حذف سلول‌های چربی، در واقع فرآیندی است که با استفاده از سرما، سلول‌های چربی را از بین می‌برد بدون ایجاد آسیبی به پوست و بافت‌های دیگر بدن. در معرض سرما، سلول‌های چربی با پدیده‌ای به نام آپوپتوزیس روبرو می‌شوند. آپوپتوزیس در واقع یک نوع مرگ زمان‌بندی شده برای سلول‌های چربی است، که در نتیجه ضخامت لایه چربی به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. سلول‌های چربی مرده تجزیه می‌شوند و توسط سیستم لنفاوی جذب می‌شوند و تا حداکثر 2 ماه توسط مایع لنفاوی خارج می‌شوند، که این منجر به لاغری و کاهش اندازه می‌شود. در این مدت، پوست بدن به اندازه کافی زمان دارد تا تناسب خود را بهبود بخشد و کمتر از شلی و افتادگی رنج ببرد.

روش کرایولیپولیز، یک روش لاغری موضعی است که در انواع نواحی از جمله شکم، پهلوها، باسن، ران، بازو، ساعد، ساق پا و حتی صورت قابل استفاده است. تقریباً هرکسی می‌تواند از این روش بهره‌برد، به جز افرادی که سطح بالایی از گلبول‌های سفید فعالیت ندارند. کرایولیپولیز بدون عوارض است و کاملاً بی‌خطر است. پس از انجام کرایولیپولیز، هیچگونه دردی حس نخواهید کرد و نیازی به مصرف مسکن ندارید. این روش بدون نیاز به جراحی و ایجاد سوراخ در سطح پوست انجام می‌شود، بنابراین هیچگونه عفونتی ایجاد نمی‌کند و هیچگونه اسکار جراحی (توده بافتی اضافی) روی پوست شکل نمی‌گیرد. این روش کاملاً بدون درد است و نیازی به تزریق موضعی داروهای بی‌حسی مانند لیدوکائین ندارد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ