آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

صاف و خوش‌تراش نگه داشتن ران‌ها کاری دشوار است. عمل زیبایی مناسب برای افرادی که روی ران‌هایشان چربی اضافی مقاوم در برابر ورزش و رژیم غذایی لاغری انباشته شده است، لیپوساکشن و لیپوماتیک است. اما برخی علاوه بر چربی اضافی با شل شدن و افتادن پوست ران نیز مواجه می‌شوند؛ در این شرایط راه‌حل مناسب لیفت ران است. متخصصین ما پوست اضافی بخش بالای پا را برمی‌دارند و برای از بین بردن چربی اضافی باقیمانده غالباً لیپوساکشن را نیز همزمان با لیفت انجام می‌دهند. به این ترتیب بر زیبایی و تناسب اندام بیمار با داشتن رانی زیباتر، سفت‌تر و خوش تراش‌تر بهبود می‌یابد.

 

اگر از شکل پا و ران خود راضی نیستید و از وجود چربی اضافی و پوست شل و افتاده در این بخش‌ها ناراحت هستید، عمل لیفت ران و لیپوساکشن یا لیپوماتیک می‌تواند نگرانی شما را درباره تناسب اندام برطرف کند. متخصصین کلینیک زیبایی رازی معتقدند که این عمل‌ها روش‌هایی فوق‌العاده برای بهبود تناسب اندام به شمار می‌رود و ظاهر نازیبای ناشی از افتادگی پوست و انباشته شدن چربی در اطراف ران و لگن را بهبود می‌بخشد.

اگر مطمئن نیستید که متقاضی مناسبی برای این عمل‌ها محسوب می‌شوید، متخصصین ما آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند. متخصصین مجرب ما همواره بهترین روش را با توجه به شرایط شما پیشنهاد می‌کنند تا در نهایت از نتیجه عمل رضایت کامل داشته باشید. برای مشاوره درباره این روش درمانی و مراحل انجام آن یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌‌های  0218833325902188334029 تماس حاصل نمایید.

لاغر کردن ران


بخش داخلی و خارجی ران عمدتاً به درمان لاغری و رفع شل شدن پوست نیاز دارد. درمان این ناحیه‌ها به دو علت متداول است و  ضرورت پیدا می‌کند. نخست این که  چاقی غالباً ارثی است و ران در دوران بلوغ به نحو چشمگیری بزرگتر می‌شود. دوم این که پس از بارداری چربی زیادی در ناحیه ران انباشته می‌شود. لیپوساکشن و لیپوماتیک و لیفت ران نتایج بسیار خوبی را برای زیبایی و کوچک کردن ران به دست می‌دهند و شکل آن را بسیار بهتر از قبل می‌کنند.

 متقاضی مناسب عمل کوچک کردن ران


افراد دارای شرایط زیر بهترین متقاضیان عمل زیبایی لیفت و کوچک کردن ران محسوب می‌شوند:

  • افرادی که ترک‌های پوستی روی رانشان دیده می‌شود یا خاصیت ارتجاعی پوستشان کاهش یافته است.
  • متقاضیانی که به تازگی وزن زیادی کم کرده‌اند و در امتداد ران یا لگن با افتادگی پوست مواجه شده‌اند.
  • افرادی که رانشان علی‌رغم ورزش کردن همچنان شل است.
  • افرادی که با مشکل شل شدن ران روبرو هستند، اما اگر ران را با دست بالا نگه دارند، به نتیجه دلخواه می‌رسند.
  • مراجعینی که چربی انباشته شده در ران‌ها یا اطراف لگنشان با ورزش کردن یا رژیم غذایی لاغری از بین نمی‌رود.

روش‌های لاغر کردن ران


لیپوساکشن ران

افتادگی و چاق شدن بخش خارجی ران بانوان نتیجه جمع شدن چربی در این قسمت است. بنابراین با تخلیه چربی اضافی می‌توان ران را لاغر کرد تا از جلو یا عقب به نظر خوش‌تراش و زیبا برسد. این تغییر بهبود چشمگیری را در تناسب اندام ایجاد می‌کند.

روش درمان

جراح برای انجام لیپوساکشن برش ظریفی را در پوست، معمولاً داخل یا نزدیک چین باسن یا در محل زخم قبلی ایجاد می‌کند، سپس لوله باریکی به نام کانولا را وارد ناحیه چربی می‌کند و با استفاده از آن توده‌های چربی را متلاشی می‌کند تا پیکرتراشی ناحیه درمان انجام شود و تناسب دلخواه برقرار گردد. چربی اضافی به کمک مکش با فشار بالا تخلیه می‌شود، بدون این که کوچکترین آسیبی به پوست، ماهیچه‌ها، عصب‌ها و رگ‌های خونی برسد. بخش اعظم کبودی و ورم ظرف سه هفته از بین می‌رود. جراح برای تسریع فرایند التیام و کاهش دادن احتمال بروز عوارض پس از عمل از بیمار می‌خواهد تا فعالیت‌های سبک را در اولین فرصت شروع کند.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک را می‌توان به منظور لاغر کردن تقریباً هر نقطه از بدن، از جمله پا، باسن، لگن و ران انجام داد. لیپوماتیک که تکنیکی جدید و منحصر به فرد است که نسبت به لیپوساکشن قدیمی ملایم‌تر است و دوران بهبود سریع‌تر و کبودی کمتری دارد ، مقرون به صرفه میباشد .

روش درمان

جراح پیش از مکش مایع مخصوصی را در ناحیه درمان تزریق می‌کند که باعث سفت شدن یا ورم کردن آن می‎شود. به این ترتیب چون می‌توان مقدار زیادی چربی را با وارد کردن حداقل آسیب به بافت‌های اطراف خارج کرد، بهترین نتیجه ممکن با پشت سر گذاشتن کوتاه‌ترین دوران بهبود به دست می‌آید. چون مایع تزریق شده حاوی داروی بی‌حسی است، بیمار ناراحتی کمتری را پس از عمل تحمل می‌کند.

لیفت ران و پا

جراح در عمل لیفت ران و پا می‌تواند چربی و پوست اضافی را فقط از ران بردارد. این عمل زیبایی ران انتخابی مناسب برای افرادی برخوردار از تناسب اندام و سلامت عمومی مناسب است که چربی یا پوست اضافی در ران، به ویژه اطراف بخش بالای ران و لگن دارند. به کمک این جراحی می‌توان ناحیه‌های شل و چاق ران را نیز درمان نمود.

عمل لیفت ران

جراحی لیفت ران یک عمل جراحی پلاستیک نسبتاً ساده است. بیمار در جلسه مشاوره قبل از عمل به تفصیل درباره خواسته‌های خود از این عمل زیبایی با جراح عمومی پلاستیک صحبت می‌کند و جراح نیز روش‌های جراحی پلاستیک را شرح می‌دهد. چون این عمل معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود، بیمار باید برای مشاوره به متخصص بیهوشی نیز مراجعه کند.

جراح غالباً برشی را در امتداد بخش داخلی یا خارجی ران ایجاد می‌کند و آن را تا چین باسن بالا می‌برد، سپس پوست و بافت اضافی را برمی‌دارد و دو سر پوست باقیمانده را بخیه می‌زند و محکم می‌کند. چنانچه لیپوساکشن نیز در کنار لیفت ران انجام شود، مقداری چربی نیز تخلیه می‌شود یا این که چربی اضافی صرفاً حین عمل لیفت بریده و جدا می‌شود.کل عمل لیفت ران بسته به میزان پوست و بافت اضافی چند ساعت طول می‌کشد. طبعاً اگر لازم باشد پوست شل و افتاده بیشتری برداشته شود، عمل نیز طولانی‌تر خواهد شد.

پس از درمان

بیمار پس از جراحی مدتی در بیمارستان می‌ماند تا اثر داروی بیهوشی از بین برود، کاملاً به هوش بیاید و آماده ترخیص شود. جراح زیبایی دستورات لازم در خصوص مراقبت پس از عمل را به بیمار ارائه می‌دهد و وقتی را برای مراجعه مجدد بیمار به منظور بررسی روند کلی بهبود تعیین می‌کند. نتایج لیفت ران تقریباً بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است. با این حال چند ماه طول می‌کشد تا نتیجه نهایی مشخص شود.

هزینه جراحی کوچک کردن ران


هزینه عمل‌های لاغر کردن ران متغیر است و به عامل‌های متفاوت و حق‌الزحمه جراح بستگی دارد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ