لاغری موضعی با دستگاه ال پی جی : عوارض و هزینه

علی‌رغم سبک زندگی کاملا سالم، سلول‌های چربی اغلب بیشتر از این که از بین بروند، ذخیره می‌شوند. هنگامی که چربی و آب تجمع پیدا می‌کنند، سطح پوست به سمت دیواره‌های سلولی کشیده شده و سلولیت به وجود می‌آید. این چربی‌های ناخوشایند و گاهی دردناک، در برابر ورزش و رژیم های غذایی مقاوم هستند. علاوه بر این، با گذشت زمان، تولید کلاژن و الاستین توسط سلولهای جوان کاهش می‌یابد و پوست آویزان می‌گردد. با استفاده از ال پی جی می‌توانید چربی‌های سرسخت و مقاوم به ورزش و رژیم غذایی را برای همیشه از بین ببرید. پس از شش جلسه 35 دقیقه ای، نتایج حاصل را مشاهده خواهید کرد. این نتایج شامل از دست دادن چربی در قسمت‌های مورد نظر شما است.

اگر از چربی زیاد شکم، ران و بازوها رنج ‌می‌برید و تاکنون هیچ رژیم غذایی و ورزشی برای از بین بردن چربی‌های این قسمت‌ها مؤثر نبوده، وقت آن است که روش ال پی جی را امتحان کنید. این روش می‌تواند بر روی چربی‌های تمام قسمت‌های بدن تأثیر بگذارد و کمک کند تا از شر آنها خلاص شوید و به تناسب اندامی که همیشه در خواب می‌دیدید برسید. ال پی جی یک روش غير تهاجمی، کاملا بدون خطر و بدون درد است که برای تمام انواع پوست‌ها مناسب بوده و عوارض جانبی ندارد و از همه مهمتر، نتایج چشمگیر و با دوامی دارد. کلینیک زیبایی رازی ارائه دهنده روش‌های مختلف برای لاغری موضعی می‌باشد. برای اشنایی بیشتر با دستگاه‌های لاغری و دریافت مشاوره در خصوص ال پی جی یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌ 02188333259 تماس حاصل فرمایید.

ال پی جی چیست


لیپوماساژ، که به نام ال پی جی نیز شناخته می‌شود، روشی است که دارای یک دستگاه مکانیکی با دو غلطک موتوری است که به راحتی روی پوست می‌غلتد. ال پی جی یک دستگاه مکش قوی و تنظیم شده نیز دارد که مناطق مورد نظر را ماساژ عمیق می‌دهد. ال پی جی قادر به لیفت کردن، کشش، ایجاد تحرک، تحریک و آرامش دادن به پوست است. این دستگاه غیرجراحی و غیرتهاجمی، یک پوست متقارن ایجاد میکند، باعث تحرک بافت‌های عمیق و در نتیجه کاهش سلولیت و کاهش سایز شده و فواید دیگری نیز دارد. این روش آرامش‌بخش و راحت است. در حین انجام ال پی جی احساس خوشایندی مانند احساس ماساژ به فرد می‌دهد و بدون درد، بی خطر و موثر است. در حین انجام ال پی جی بدن آرامش یافته و دوباره احساس جوانی می‌کند. فرد در طول درمان لباس نایلونی می‌پوشد. لباس نایلونی مانع آسیب به پوست و یا کشیده شدن مو می‌شود.

مزایا  


 پژوهش‌های بالینی ثابت کرده‌اند که استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری، که برای جداسازی بافت‌های همبند اطراف زخم طراحی شده است، در موارد مختلف موثر بوده است. با القاء جریان خون 400٪ به بافت‌های اطراف عضلات، بدن قدرت و زندگی تازه می‌یابد. هیچ درمان دیگری نمی‌تواند در این سطح نتیجه بدهد. ال پی جی برای لاغری اولین درمان جهانی برای مبارزه با چربی است. سلول‌های چربی که توسط بافت همبندی احاطه شده‌اند، بزرگ شده و در نتیجه باعث کاهش گردش خون می شوند. رژیم غذایی و ورزش بر لایه زیرین پوستی که حاوی سلول‌های چربی است، تاثیر نمی گذارد. تنها روشی که در مبارزه با سلولیت و به حرکت در آوردن چربی‌های توده‌ای جمع شده موثر است، روش ال پی جی است. همچنین ال پی جی می‌تواند خطوط محیطی بدن را کانتور کرده و پوست را محکم و سفت کند. ال پی جی پس از لیپوساکشن برای بهبودی سریعتر و قدرت بخشیدن به عضله استفاده می‌شود. ال پی جی بهترین روش برای کاهش چربی است. این اولین تکنولوژی ثبت شده در جهان است که FDA ثابت کرده موثر با چربی مبارزه کند. این اولین تکنولوژی اختراع شده در جهان است که تاثیر آن توسط FDA تایید شده و می‌تواند به طور موثر با چربی مبارزه کند.

متقاضیان


متقاضیان استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی افرادی هستند که :

  • علیرغم رعایت رژیم‌های کاهش وزن، نتوانسته‌اند از شر چربی‌های اضافی ران، ذخایر چربی که به صورت سلولیت در آمده‌اند و در کل از شر هر گونه نقص ظاهری خلاص شوند.
  • لاغر هستند و سبک زندگی سالمی دارند اما با این وجود از سلولیت، ذخایر چربی‌ یا پوست شل رنج می‌برند.
  • از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند اما نمی‌توانند پوست ضخیم و دارای سلولیت را تغییر دهند.
  • مایلند بدون جراحی و بدون تحمل هیچ درد یا خطری، سریع به نتیجه برسند.
  • در دوران بلوغ، بارداری یا یائسگی دچار تغییرات هورمونی شدید شده‌‌اند و این تغییرات هورمونی تناسب اندامشان را از بین برده است.
  • سال‌ها لاغر بوده‌اند اما با افزایش سن پوستشان شل و آویزان شده است.
  • متوجه شده‌اند که باید سلول‌هایی که مسئول جوان ماندن پوست و حفظ تناسب اندام هستند را دوباره فعال کنند.
  • با وجود سبک زندگی سالم (ورزش و رژیم غذایی متعادل) هنوز هم چربی‌های سرسختی مانند چربی‌های پهلوها دارند.
  • می‌خواهند قسمت‌هایی از بدنشان را خوش فرم کنند.
  • وزنشان را کم کرده‌اند و می‌خواهند پوستشان محکم بوده و حالت ارتجاعی داشته باشد.

قبل از ال پی جی


یک هفته قبل از درمان، حداقل روزی هشت لیوان آب بخورید. آب باعث می‌شود بدن مواد زائد را به حرکت در آورده و زود آنها را دفع کند. قبل از درمان ال پی جی و در طول درمان، یک رژیم غذایی کم چربی و کم نمک داشته باشید. اگر سیگار می‌کشید، دو هفته قبل از مراجعه برای درمان، سیگار را ترک کنید. در روز درمان، لباس گشاد بپوشید. قبل و بعد از درمان با دستگاه لاغری ال پی جی، لباسی که جریان خود را محدود کند نپوشید.

فرآیند درمان


اولین قدم این است که با پزشک متخصص صحبت کرده و اهداف خود را مشخص کنید. پس از پاسخ به چند سؤال، پزشک بدن شما را ارزیابی می‌کند. بررسی قسمت‌های چربی‌دار (جداسازی چربی) کمک می‌کند تا پزشک چربی اضافی را مشخص کرده و بهترین روش درمان را انتخاب کند. پس از پوشیدن اندرموویر (لباس مات مخصوص ال پی جی)، راحت روی تخت خواهید خوابید. به مدت 35 دقیقه در آرامش کامل به سر خواهید برد. در طول ال پی جی، ارزیابی‌ها باعث می‌شوند بفهمید که نتایج تا چه حد در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده پیش می‌روند. در پایان، جلسات نگهداری (هفته‌ای یکبار) باعث ثبیت و حفظ نتایج حاصل می‌شوند.

نتایج


از آنجا که ال پی جی یک روش غیر تهاجمی است، دوره بهبودی ندارد. شما می‌توانید بلافاصله پس از ترک مطب به زندگی عادی خود برگردید. در برخی از بیماران که پوست حساسی دارند ممکن است پوست کمی کبود شود اما این کبودی خیلی زود برطرف می‌شود. نتایج درمان با دستگاه لاغری ال پی جی معمولا تا 60 روز دوام دارد. میزان دوام نتایج به محل درمان بستگی دارد. بیمارانی که می‌خواهند نتایج حاصل را حفظ کنند، باید در جلسات نگهداری حاضر شوند، تا زمانی که مطمئن شوند چربی‌های اضافی کاملا از بین رفته‌اند. برخی از بیماران با رعایت یک سبک زندگی سالم باعث دوام نتایج می‌شوند. ما به بیماران توصیه می‌کنیم که زیاد آب بنوشند و تا جایی که ممکن است از قرارگیری پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش خودداری کنند (به عبارت دیگر از کرم ضد آفتاب استفاده کنند). افرادی که درمان ال پی جی انجام می‌دهند، معمولا می‌گویند که پوست صاف، شفاف و جوانشان را بسیار دوست دارند. اگر می‌خواهید از شر سلولیت خلاص شوید، ال پی جی روش موثری است که کمک می‌کند جوان‌ و تندرست شده و اعتماد به نفستان افزایش یابد.

عوارض جانبی  


ال پی جی روشی بدون درد است که نیاز به هیچ داروی بی حسی یا دوره بهبودی ندارد. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان کمی درد داشته باشند که این درد به عمق درمان و تعداد جلسات درمان‌ بستگی دارد. معمولا درد به خودی خود پس از چند روز برطرف می‌شود. ایجاد خراش بر روی پوست نیز یکی از عوارض جانبی دستگاه لاغری ال پی جی است. خراش معمولا در افرادی که پوست شکننده و خشک دارند به وجود می‌آید. خراش‌ها نیز مانند درد پس از چند روز به خودی خود برطرف می‌شوند. اثرات دستگاه لاغری ال پی جی دائمی نیستند زیرا سلولیت در مدت زمان کوتاهی دوباره برمی‌گردد. همچنین، ممکن است به جلسات درمان زیادی نیاز باشد تا نتایج آشکار شوند و این جلسات هزینه زیادی خواهند داشت.

هزینه 


هزینه لاغری موضعی با دستگاه الی پی جی براساس این که کدام قسمت‌های بدن مورد درمان قرار می‌گیرد و همچنین اینکه به چند جلسه درمانی نیاز دارید مشخص می‌شود.