آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

آمار چاقی در کشور ما به ویژه در زنان و کودکان رو به افزایش است ، طوری که بیش از نیمی از مردم کشور چاق هستند و یا از اضافه وزن رنج می برند.از این رو تب تناسب اندام و زیباتر شدن هم دست از سرمان بر نمی دارد و سرعت گذشت زندگی و دغدغه روزمرّگی ما به سمت میان برهایی برای لاغریسریع سوق می دهد.
یه طرف این میان برها افراد سودجویی هستند که هر روز جیبشان با به خطر انداختن سلامت مردم پُرتر می شود و طرف دیگر افراد زودباوری که به دام تبلیغات فریبنده ماهواره ای می افتند .
سالهاست که وزارت بهداشت هشدارهایی در مورد عدم مصرف این داروها اعلام کرده و خبرهایی از کشته شدن و یا عوارض وحشتناک توسط این داروها به گوش می رسد.اما هیچ کدام باعث نشده افراد این قبیل داروها را مصرف نکنند.
یکی از ادعاهای فریبنده ای که در این تبلیغات مطرح می شود،گیاهی بودن آنهاست.اما بسیاری از داروهای لاغری از مواد گیاهی تشکیل شده اند اما جزو سموم هستند و مواد گیاهی سمی محسوب می شوند.این سموم با هم مخلوط و به عنوان داروی گیاهی لاغری عرضه می شوند.شاید این داروها در زمان کوتاه مدت خاصیت چربی زدایی داشته باشند اما به مرور زمان سلامت مصرف کننده را تهدید می کند.مصرف اینگونه داروها موجب مشکلات مغزی ، قلبی و از کار افتادن دستگاه های حیاتی بدن می شود. اکثر داروهایی که  به عنوان داروهای گیاهی تبلیغ می شوند ، اغلب منشا شیمیاییدارند که از چرخه دارویی دنیا حذف شده اند.
یادمان باشد در هیچ کجای دنیا رژیمی وجود ندارد که بدون رعایت اصول تغذیه ای و تحرک کافی منجر به لاغری بدون عوارض خطرناک شود ، چون لاغریبرق آسا ماندگار نیست.
امروزه 60% از بزرگسالان دچار چاقی و اضافه وزن هستند که علت عمده آن رژیم غذایی غلط و عدم تحرک است.
پس با اشاره به تمامی مطالب که گفته شد ، به این نتیجه میرسیم که تنها راه رهایی از چاقی تغییر عادات بد غذایی و تحرک در طول روز است ، شاید شما جزو افرادی باشید که از چاقی های موضعی رنج می برید ، در این مورد ما به شما پیشنهاد می کنیم به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و با یک پزشک و متخصص زیبایی مشورت کنید ، در این حالت یکی از گزینه های پیشنهادی انجام لیزرلیپولیز است ، که با توجه به میزان انباشتگی چربی در مواضع بین 1 تا چند جلسه صورت می گیرد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ