آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

 خطوط صورت شما اطلاعات بسیاری را به دیگران منتقل می‌کنند. خطوط هماهنگ و متعادل، بازتابی از جوانی، طراوت و اعتماد به نفس مزیتی در تعاملات فردی و نیز حرفه‌ای هستند. درحالیکه مدت‌های طولانی، جراحی پلاستیک به عنوان معمولترین روش زاویه دار کردن صورت بوده است، انتخاب‌های بسیار موثر، با حداقل تهاجم و بدون جراحی، نیز برای کمک به شما برای رسیدن به هدفتان، که همانا جذابتر و جوانتر و پرانرژی به نظر رسیدن است، وجود دارد.

اگر می‌خواهید ظاهر قوی و خشن خود را به ظاهری شیرین، رمز آلود و شیک تغییر دهید، متخصصین کلینیک زیبایی رازی، طراحی زاویه دار کردن صورت را پیشنهاد می‌کنند. طی مشاوره‌ها، پیش از ارائه برنامه ریزی برای زاویه دار کردن بخش پایینی صورت و نهایتا دستیابی به نتیجه نهایی جذاب و بسیار طبیعی، متخصصین ما همه اجزا صورت را در نظر گرفته و آناتومی صورت، آرواره و چانه را در کل بررسی می‌‌کنند.برای‌اطلاعات‌بیشتر‌درباره‌‌‌‌روش‌های‌مختلف‌درمانی‌و‌رزرو‌نوبت‌و‌مشاوره،‌می‌توانید با شماره‌های 02188333259 – 02188334029 تماس بگیرید.

 

جراحی زاویه دار کردن صورت چیست


زاویه داری به معنی یک خط ملایم و نرم از زیر گوش‌ها تا نوک چانه است (باریک و لاغر می شود). جراحی زاویه دار کردن صورت بر لاغرتر کردن چانه بجای ایجاد زاویه در کل فک، متمرکز است.

افراد مناسب برای جراحی


برای اینکه برای این کار مناسب باشید، باید سلامت عمومی خوبی داشته باشید و توقعات واقع بینانه برای آنچه زاویه دار کردن می‌تواند انجام دهد، داشته باشید. اگرچه زاویه دار کردن فک و صورت، خط فک و آرواره و چانه زنانه تر و ملایمتری بوجود خواهد آورد، تغییر عمده ای در ظاهر صورت شما ایجاد نمی‌کند. باز هم شبیه خودتان خواهید بود، چانه و آرواره شما کمتر برجسته خواهد بود. طی مشاوره‌های اولیه، پزشک به شما کمک می‌کند ببینید آیا این روش مطلوب شما هست یا نه و می‌تواند دقیقا هدف شما برای زیبایی و زاویه دار کردن صورت را برآورده سازد یا نه.

مشاوره


طی مشاوره، پزشک ناحیه آرواره را معاینه و بررسی می‌کند که ببیند چه چیزی موجب این ظاهر عریض و پهن شده است. او یک سابقه پزشکی کامل نیز درخواست می‌کند، از جمله شرایط پزشکی فعلی، جراحی‌های پیشین، استعمال دخانیات، مصرف داروها، مکمل‌ها و سابقه آلرژی. پزشک، مراحل بعدی این روش را برای متقاضی واجد شرایط، توضیح می‌دهد. به منظور حصول بهترین نتیجه، پزشک و بیمار برای تصمیمگیری درباره همه جزئیات لازم، با یکدیگر همکاری می‌کنند.

تکنیک‌های زاویه دار کردن صورت


 تزریق بوتاکس

تکنیک‌های غیرجراحی اصولا به مواردی محدود می‌شوند که در آنها عضله ماستر بزرگ شده است. یک روش ساده برای درمان عضله حجیم شده از طریق استفاده از تزریق بوتاکس است. بوتاکس به عضله حجیم شده تزریق می‌شود و آن را ضعیف می‌کند و به این ترتیب، طی چند ماه، این عضله از طریق آتروفی کوچکتر می‌شود. هیچ مشکلی در این رویکرد بدون جراحی وجود ندارد و بهبود، تدریجی است. هیچ کس متوجه نمی‌شود که شما با بوتاکس درمان شده‌اید.

تزریق ژل 

ژل‌های قابل تزریق مانند ژوویدرم، رستایلن و والوما، روش‌های سریعی هستند که می‌توانند طی یک ساعت انجام شده و نتایج آنی داشته باشند. هیچ مشکلی به غیر از احتمال کبودی بسیار کم وجود ندارد. این نوع تزریق‌های صورت می‌توانند برای زاویه دار کردن شقیقه‌ها، گونه‌ها، دهان، چانه و فک، استفاده شوند. آنها 6 ماه تا یک سال دوام دارند و انتخاب ایده‌آلی برای کسانی است که آمادگی انجام روش‌های تهاجمی‌تر را ندارند. این انتخاب برای فرم‌دهی و زاویه‌دار کردن صورت، حداقل مشکلات را دارند، موثر هستند و هنگامی که به درستی انجام شوند، می‌توانند شکل صورت را به گونه‌ای جوانتر و مطلوبتر تغییر دهد.

تزریق چربی

تزریق چربی صورت برداشتن چربی از یک بخش بدن مانند شکم یا پهلوها، فرآوری و تزریق آن به محل‌های استراتژیک صورت برای ظاهر زاویه‌دارتر می باشد. انجام این روش به تنهایی، هیچ عارضه‌ای ندارد یا مشکلات آن بسیار ناچیز است، و حتی این مزیت را نیز دارد که کمی لیپوساکشن هم انجام می‌شود. تزریق چربی انتخاب بسیار عالی برای کسانی است که می‌خواهند صافی نیمه میانی صورت، صورت لاغر، صورت کشیده و صورت تپل را اصلاح کنند و می‌تواند برای برجسته نمودن استخوان گونه، چانه، لب‌ها و فک نیز استفاده شود. اگر این کار به درستی توسط جراح آموزش دیده انجام شود، می‌تواند دائمی باشد.

تخلیه چربی دهانی

لایه‌های چربی باکال در بخش پایینی گونه قرار دارند. در برخی بیماران، این لایه ها قابل توجه بوده و صورت را گردتر یا کودکانه تر می‌سازد. تخلیه این لایه‌های چربی می‌تواند گونه‌ها را خوش فرم‌تر ساخته و ظاهر صورت را مخروطی شکل کند. این کاری تقریبا ساده است. برشی در داخل دهان ایجاد شده و کل لایه چربی برداشته می‌شود. پس از آن، حدود 2 هفته تورم وجود دارد ولی این تورم به اندازه تورم پس از کشیدن دندان عقل است. وقتی لایه‌های چربی برداشته می‌شوند، نمی‌توانند دوباره رشد کنند، به این ترتیب، این یک روش دائمی است.

کوچک کردن فک 

کوچک کردن فک (مندیبل) برای باریک نمودن سومین بخش پایینی صورت است، به ویژه بخش مربوط به فک و اتصالات عضلانی آن. تکنیک‌های متعددی وجود دارند که می‌توانند برای درمان شما به کار گرفته شوند. اندازه استخوان فک تعیین کننده عرض بخش پایینی صورت است. اگر این استخوان ضخیم و پهن باشد یا عضله آن بزرگ و حجیم باشد، نتیجه آن صورتی پهن است. برای کوچک نمودن خط فک، این استخوان با دقت برداشته شده و بخشی از عضله آن، حذف می‌گردد. این عضله باز هم به خوبی عمل می‌کند ولی حجم آن کم می‌شود.زاویه دار کردن فک، فک بیضی شکلی با زاویه ملایم‌تر و صاف‌تر به وجود می‌آورد. تکنیک‌های جراحی برای کاهش اندازه مستقیم یک فک بزرگ استفاده می‌شوند. برش ایجاد شده می‌تواند درون یا بیرون دهان باشد، اگرچه برش داخلی معمولترین روش است زیرا هیچ جای زخم آشکاری به جا نمی‌گذارد. یک تیغ جراحی برای برداشتن لایه خارجی فک بزرگ استفاده می‌شود که فک را باریک می‌نماید.

کوچک کردن گونه

کوچک نمودن گونه یک جراحی زیبایی است که ناحیه استخوانی گونه را کوچک می‌نماید و به صورت، هماهنگی می‌بخشد. استخوان گونه می‌تواند خیلی مرتفع و عریض باشد که موجب ظاهری نامطلوب می‌شود. هنگامی که استخوان گونه یک فرد، مرتفع و نیز عریض باشد، معمولا موجب می‌شود صورت، نامتناسب به نظر آید. برای اصلاح این ناهماهنگی صورت، که ناشی از استخوان گونه مرتفع و عریض است، جراحان پلاستیک معمولا جراحی کوچک نمودن استخوان گونه را پیشنهاد می‌نمایند. در اصل، کوچک نمودن استخوان گونه، کوچک کردن استخوانی است که با عنوان برجستگی گونه می‌شناسیم. طبق اظهارات جراحان زیبایی متخصص در این امر، جراحی کوچک نمودن استخوان گونه مقدار بسیار کمی درد دارد. برش‌ها درون دهان و در ناحیه تمپورال انجام می‌شود. از این طریق، استخوان گونه با وسایل جراحی بریده می‌شود. اگرچه صورت بیماران پس از جراحی، متورم می‌شود، درد ناشی از آن بسیار کم است. برای برخی بیماران، در ابتدا، جویدن مشکل است. بنابراین، به مدت حدود دو هفته پس از جراحی، بیماران به استفاده از غذاهای نرم توصیه می‌شوند ولی درد در هنگام جویدن نیز بسیار کم است. در نهایت، جنبه های مهمی مانند برنامه‌ریزی حمل و نقل مسیر منزل تا مرکز جراحی نیز نباید فراموش شوند.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ