راههای شگفت انگیز برای کاهش چین و چروک

شکی نیست که همه خواهان داشتن پوستی صاف و شفاف هستند ، به جز انجام لیزرلیپولیز و تزریق ژل و چربی راهکارها و متد هایی وجود دارد که می توانید با پیروی از آنها به پوست خور زیبایی و طراوت ببخشید :
اگر واقعا مایلید پوستتان جوان به نظر برسد ، ابتدا با ضروریات شروع میکنیم .
به شما توصیه می کنیم تا از آفتاب شدید دوری کنید ، از کرم های ضدآفتاب استفاده کنید ، لطفا سیگارنکشید، استفاده از مرطوب کننده هایپوست را فراموش نکنید .

به پشت بخوابید ; انجمن امراض پوستی آمریکا طی تحقیقات خود به این نتیجه دست یافت که خوابیدن طی شب روی یک جهت مشخص به طور مداوم  تکرار شود به ایجاد خط های خواب یا چین هایی روی سطح پوست بوجود می آیند و ناپدید نمی شوند می انجامد.خوابیدن به پهلوها هم می تواند به بروز چروک های گونه و چانه بیانجامد.دمر خوابیدن خط پیشانی را ایجاد می کند ، به همین خاطر این انجمن پیشنهاد می کند تا شبها که زمان بیشتری را در خواب میگذرانید ، به پشت بخوابید.
سعی کنید در هفته بیشتر روزها از ماهی استفاده کنید ، اگر ماهی آزاد بخورید که چه بهتر !
نه تنها ماهی آزاد بلکه سایر ماهی های آب سرد منبع خوبی از پروتئین  و اسیدهای چرب مورد نیاز بدن امگا 3 هستند ، پروتئین از اجزای سازنده پوست است و همراه با امگا 3 پوست را تغذیه کرده و به کاهش چین و چروک ها کمک می کند.
اگر چشم هایتان به عینک نیاز دارد ، حتما عینک بزنید و چشم هایتان را جمع نکنید .این حرکات تکراری مثل جمع کردن چشم ها ، از ماهیچه های صورت کار زیادی می کشد و باعث بروز شیارهایی زیر سطح پوست می گردند.این شیارها به مرور زمان به چین خوردگی تبدیل می شود.
توصیه میکنیم از آلفاهیدروکسی اسید ها استفاده کنید، ایناسیدهای میوه ای طبیعی لایه های مرده پوست را بلند می کند و از پیدایش چین و چروک های جدید جلوگیری می کند.
در مقاله ای که در سال 2006 در مجله تغذیه چاپ شد محققان اعلام کردند کاکائو دارای مقادیر زیادی فلونول می باشد که پوست را از آسیب حفظ می کند و باعث بهبود گردش خون در پوست می شود.

پوست صورتتان را زیاد نشورید ،وقتی زیاد صورتتان را می شویید ،چربی های طبیعی پوست را که به عنوان محافظی در برابر چروک هاست از بین می برید، سعی کنید از ضابون های کرمی و حاوی مرطوب کننده استفاده کنید.

ویتامین ث می تواند تولید کلاژن ها را افزایش دهد و پوست را در مقابل اشعه ماوراء بنفش Aو B محافظت می کند، همچنین مشکلات تجمع رنگدانه های پوست را اصلاح می کند و حالت های التهاب صورت را بهبود می بخشد.
بد نیست بدانید که سویا به محافظت در برابر آفتاب یا بهبود بعضی آسیب های پوستی در برابر آفتاب کمک می کند. موادی که از سویا تهیه شده اند و در ترکیباتشان حاوی (ویتامین ها ، پروتئین ماهی و مشتقات چای سفید ،دانه انگور و گوجه ) می باشند، ساختار پوست را(بعد از 6 ماه) بهبود می بخشند و به استحکام پوست کمک می کنند.

مقالات مرتبط

فهرست
مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ