آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

این تکنولوژی نوین با استفاده از انرژی رادیو فرکانسی با درد قابل تحمل ،گرمای بسیار مناسبی در پوست ایجاد  می کند و بلافاصله شروع به صاف و سفت کردن پوست می کند، حتی فقط پس از یک بار درمان ، سفتی پوست قابل مشاهده است . از نظر پزشکی ثابت شده که در انواع پوست ها کلاژن ها را باسازی کرده و باعث سفتی و قوام پوست می شود و تمام بافت پوست را بهبود می بخشد .رادیو فرکانسی با تکنیک جدید و بالای خود بافت های سطحی و عمیق را همزمان تحت تاثیر قرار داده و باعث انقباض آن می شود.  به علاوه مثل روش های پیشین احتیاجی به کولینگ (سیستم خنک کننده ) نیست. از آن رو تمام انرژی را به بهترین و سریع ترین نتیجه اش ممکن به کارمی برد. سر انجام نتیجه درمانی مطمئن تر با تاثیرات قابل مشاهده پس از اولین درمان ظاهر می گردد.
رادیو فرکانسی از هیچ  اشعه ای استفاده نمی کند و روش درمان فقط شامل گرم کردن  بافت زیر پوست می شود. کلاژن ها را بازآرایی می کند و بلافاصله با اولین جلسه درمان با نتایج قابل توجهی بافت پوست را سفت و محکم می کند و بهبود می بخشد
این تکنولوژی صورت، گردن، بازو ها و شکم را به آرامی و به طور موثر درمان می کند و راه حل مناسبی برای درمان سلولیت است و حتی ناحیه باسن را سفت می کند.
این تکنولوژی نوین در حالیکه به طور همزمان از لایه های سطحی پوست محافظت می کند ، رادیو فرکانسی را به    لایه های عمیق پوست هدایت می کند از آن رو تمام انرژی را برای بهترین و سریعترین نتیجه ممکن به کار می برد.
این روش راه حل مناسبی برای مبارزه با پیری است.RF کم درد و غیر تهاجمی با اثرات قابل سنجش فوری برای شرایط مختلف است. عضلات یا پوستی که بر اثر حاملگی و یا لیپوساکشن شل شده است سفت می کند، نواحی صورت و گردن را متناسب وبازسازی می کند و خطوط ریز و چین و چروک را صاف تر می کند. از آنجایی کهRF  از هیچ اشعه مضری استفاده نمی کند و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می شود،  خانم ها در هر سن و سال با هر نوع پوستی، تیره یا روشن می توانند از این درمان  بهره ببرند.
مدت درمان معمولا یک دوره درمان شامل 3 تا 8 جلسه می باشد. هر جلسه حداکثر به 20 دقیقه زمان نیاز دارد (با توجه به ناحیه درمان) . برای تداوم اثرات درمانی هر 4 تا 8 هفته یک جلسه درمان نگهدارنده نیاز است

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ