آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

رادیوفرکانسی (RF)

فهرست مطالب

تکنولوژی جدیدی وجود دارد که با استفاده از انرژی رادیو فرکانسی، با درد قابل تحمل، گرمای مناسبی در پوست ایجاد می‌کند و بلافاصله شروع به صاف و سفت کردن پوست می‌کند. حتی پس از یک بار درمان، سفتی پوست قابل مشاهده است. این روش پزشکی استوار است که در انواع پوست‌ها کلاژن را بازسازی کرده و باعث سفتی و قوام پوست می‌شود و تمام بافت پوست را بهبود می‌بخشد. رادیو فرکانسی به کمک تکنیک جدید و برتر خود، تأثیری همزمان روی بافت‌های سطحی و عمیق را دارد و باعث انقباض آنها می‌شود. علاوه بر این، برخلاف روش‌های قبلی، نیازی به سیستم خنک کننده ندارد و تمام انرژی را برای بهترین و سریع‌ترین نتیجه ممکن به کار می‌برد. نتایج درمانی با این روش قابل مشاهده‌تر و مطمئن‌تر هستند و از اولین جلسه درمان به مشاهده آنها می‌پردازد.

روش رادیو فرکانسی بدون استفاده از هیچ نوع اشعه‌ای است و فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می‌شود. این روش بازسازی کلاژن‌ها را فراهم می‌کند و از اولین جلسه درمان، بافت پوست را سفت و محکم می‌کند و بهبود می‌بخشد. این تکنولوژی قادر است به آرامی و به طور موثر صورت، گردن، بازوها و شکم را درمان کند و راه حلی مناسب برای درمان سلولیت و سفت کردن ناحیه باسن نیز فراهم می‌کند.

با اینکه تکنولوژی جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد، رادیو فرکانسی همزمان با حفظ لایه‌های سطحی پوست، به لایه‌های عمیق آن هدایت می‌شود و تمام انرژی را برای بهترین و سریع‌ترین نتیجه ممکن استفاده می‌کند.

این روش یک راه حل مناسب برای مقابله با علائم پیری است. با اثرات قابل سنجش فوری، RF به طور کم درد و غیرتهاجمی برای شرایط مختلف مناسب است. این روش قادر است عضلات یا پوستی که به دلیل حاملگی یا لیپوساکشن لاغر و کاهش یافته‌اند را سفتمی‌کند، نواحی صورت و گردن را متناسب و بازسازی می‌دهد و خطوط ریز و چین و چروک را صاف‌تر می‌کند. به دلیل استفاده از هیچ نوع اشعه مضر، RF به‌طور خاص مناسب برای تمامی خانم‌ها در هر سن و با هر نوع پوست، تیره یا روشن، قابل استفاده است.

معمولاً یک دوره درمان شامل 3 تا 8 جلسه است و هر جلسه حداکثر به مدت 20 دقیقه زمان نیاز دارد (با توجه به ناحیه‌ی درمان). برای حفظ اثرات درمانی، نیاز به یک جلسه درمان نگهدارنده هر 4 تا 8 هفته است.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ