آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

تزریق ژل

فهرست مطالب

چشم انداز زیبایی بشر همواره با مبارزه با علائم پیری همراه بوده و برای رفع و کاهش آنها، روش‌ها و راهکارهای متنوعی ابداع شده است. ظاهر شدن چین و چروک‌ها روی صورت یا عمق بیشتر چین‌های طبیعی همواره برای انسان، به ویژه بانوان، ناخوشایند بوده است و در هر زمان روش‌هایی برای حذف یا کاهش آنها استفاده شده است. آخرین پیشرفت علم پزشکی در جهت زیبایی بیشتر انسان، استفاده از ژل‌های مصنوعی است که نه تنها برای صورت بلکه برای رفع برخی نقاط ناکامل بدن نیز کاربرد دارند.

اکنون، موارد دیگری جایگزین شده‌اند. فیلرهای هیالورونیک اسید و پلی‌اکریل‌آمید، مواد ژلی مانندی هستند که در چند سال اخیر به جای کلاژن مورد استفاده قرار گرفته‌اند و بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. روزانه، هزاران نفر در کلینیک‌های زیبایی در سراسر جهان با استفاده از این محصولات جادویی، نه تنها اثرات پیری را از صورت خود دور می‌کنند، بلکه با تغییر اندازه لب‌ها و… به زیبایی بیشتر صورت و بدن خود می‌پردازند. با تزریق ماهرانه کمی از این ژل‌ها، می‌توان چین‌های صورت را رفع کرد، لب‌ها را بزرگتر نمود، گونه را تغییر شکل داد و… بدون اینکه نشانه‌ای روی پوست باقی بماند و بدون نیاز به بیهوشی، و بهترین نکته این است که بدون داشتن عوارض ناخواسته در طولانی مدت.

چند ويژگي ،‌كاربرد اين تركيبات را افزايش داده است :


  • این مواد بدون منشأ حیوانی تولید شده‌اند و کاملاً با بدن انسان سازگار هستند. نیازی به تست کردن آنها نیست و به طور کامل با بدن انسان همخوانی دارند.
  • این ژل‌ها در پروتزهای داخلی بدن مانند غضروف مصنوعی استفاده می شوند و تکنیک کاربردی بی دردسر و بدون نیاز به جراحی دارند. تنها استفاده از بیهوشی موضعی کافی است.
  • این ژل به داخل پوست تزریق می شود و چین‌های صورت را پر می‌کند. تزریق آن بسیار سطحی است، بنابراین هیچ خطری از جمله آسیب رسیدن به رشته‌های عصبی یا عروق بزرگ وجود ندارد و می‌توان آن را برای زنان باردار نیز استفاده کرد.

موارد استفاده عبارتند از:

  • پر کردن چین‌های پوستی کنار لب (که حالت خنده را بیشتر مشخص می‌کنند)
  • پر کردن و برطرف کردن چین‌های پوستی ناحیه بینی، ابروها و چین‌هایی که در اثر اخم کردن ظاهر می‌شوند.
  • برطرف کردن چین کنار لب و بینی
  • برطرف کردن چین‌های پیشانی (چین‌هایی که هنگام بالا بردن ابروها ظاهر می‌شوند)
  • برجسته کردن گونه‌ها، بزرگ کردن لبها، رفع ضایعات که در اثر بیماری‌های مادرزادی یا بیماری‌های پوستی مانند آکنه یا حوادث و تصادفات ایجاد شده باشد.

رفع بدشکلی‌های چانه، پر کردن صورت، رفع فرو رفتگی‌های زیر گونه و… طول عمر یا به عبارتی مدت اثر ژل‌ها بستگی به نوع ژل، محل تزریق، سن و سبک زندگی فرد دارد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ