آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

بوتاکس;خوب یا بد

بوتاکس;خوب یا بد

فهرست مطالب

بوتاکس;خوب یا بد

زندگی صنعتی در دنیای امروز خود به خود استرس های روانی به دنبال دارد و این استرس ها روی پوست هم اثر منفی می گذارد و باعث پیری زودرس پوست می شود.
قدیمی ها با وجود اینکه امکانات مالی کمتری داشتند ، آرامش روانی شان بیشتر و استرس هایشان کمتر بود.
به علاوه نسل جدید به دنبال استفاده بیش از حد از مواد آرایشی بهداشتی ،بیشتر در معرض آسیب و خطرات پوستی قرار می گیرند.

هر چه پوست ما به مرور زمان خراب‌تر می‌شود، به استفاده بیشتر از محصولات آرایشی احیا کننده پوست روی می‌آوریم. می‌توان گفت که نسل امروز در یک چرخه نامتوازن گرفتار شده است. اما اگر توجه بیشتری به پوستمان داشته باشیم و از مرطوب‌کننده‌ها، ضدآفتاب‌ها و نرم‌کننده‌ها مراقبت کنیم، نیاز به استفاده از محصولات و لوازم آرایشی به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

مصرف غذاهای صنعتی و فست‌فودهای مختلف، که پر از مواد نگهدارنده و افزودنی‌های مختلف هستند، یک موضوع مهم دیگر است. استفاده از غذاهای ساده و سالم و مصرف سبزیجات و گیاهان تازه، بدون شک به سیستم دفاعی بدن کمک خواهد کرد و پوستی سالم‌تر را به ارمغان خواهد آورد.

بوتاکس از حدود دو دهه پیش در پزشکی استفاده می‌شود و به خوشبختی، برای پیشگیری و درمان چین و چروک‌های اطراف چشم، پیشانی و اخم بسیار موثر است. بوتاکس برای افرادی که به صورت عادتی عضلات پوست صورت خود را تنگ می‌کنند، بسیار مفید است.

همه روش‌های زیبایی و جراحی، بدون استثنا، عوارضی دارند، اما بحث همیشه درباره سود یا زیان است. عوارض مربوط به بوتاکس به شیوه تزریق مربوط می‌شود و تنها به عنوان یک خطا در عمل پزشکی در نظر گرفته می‌شود، مانند افتادگی ابرو، پلک یا دوبینی که قابل برگشت است.

باید توجه داشت که تزریق بوتاکس نتایج یکسانی برای همه افراد ندارد و برخی اوقات به برخی از افراد جواب نمی‌دهد. بنابراین، در انتخاب یک پزشک متخصص، باید دقت کنید و با اطمینان کامل اقدام به تزریق بوتاکس کنید.

ما پیشنهاد می‌کنیم که به کلینیک رازی مراجعه کنید و با متخصصان این کلینیک زیبایی مشاوره کنید.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ