آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

فهرست مطالب

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

تزریق ژل درمانی به عنوان یک روش غیرجراحی برای افزایش اندازه و حجم آلت تناسلی مردان استفاده می‌شود. این تزریق ژل می‌تواند باعث افزایش طول و قطر آلت تناسلی شود یا آن را بلندتر و کلفت‌تر کند. اندازه آلت تناسلی موضوعی است که بسیاری از آقایان از بحث درباره آن خودداری می‌کنند، اما واقعیت این است که برخی از آقایان به دلیل اندازه کوچک آلت تناسلی، احساس شرمندگی می‌کنند. در حقیقت، داشتن آلتی بزرگ‌تر، یک آرزوی بسیاری از آقایان در سراسر جهان است. تاکنون روش‌های متعددی برای افزایش اندازه آلت تناسلی ابداع شده است، اما تنها تزریق ژل به عنوان روشی ایمن شناخته شده است. اخیراً روش‌های جدید جراحی برای بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی توسعه یافته است، اما دوره بهبودی این جراحی‌ها طولانی‌تر از تزریق ژل است و با خطرات و عوارض بیشتری همراه است. افزایش اندازه آلت تناسلی به مزایای چندگانه‌ای در جنبه‌های مختلف زندگی مردان منجر می‌شود. با بزرگ شدن آلت تناسلی، انگیزه جنسی مردان افزایش می‌یابد و آن‌ها با بیشترین لذت از روابط عاشقانه برخوردار می‌شوند و با افزایش اعتماد به نفس، زندگی شوق و اشتیاق بیشتری پیدا می‌کند.

 آقایانی که تمایل ندارند برای بزرگ کردن آلت زیر تیغ جراحی بروند، می‌توانند با تزریق ژل هیالورونیک اسید قطر آلت را افزایش دهند. همچنین ژل را می‌توان همزمان با عمل بزرگ کردن آلت یا به صورت مجزا در آلت نیز تزریق کرد. تزریق ژل در آلت لذت جنسی را افزایش می‌دهد. البته افزایش حجم آلت نیز باید مد نظر قرار گیرد. متخصصین کلینیک رازی پس از اطلاع از اهداف و خواسته‌های بیمار روش مناسب را برای دستیابی به نتیجه مطلوب توصیه می‌کنند.

هدف متخصصین ما جلب اعتماد و رضایت مراجعینی است که ما را امین خود دانسته‌اند. ما وظیفه خود می‌دانیم که به حریم شخصی بیماران احترام بگذاریم و همواره محرم رازهای ایشان باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با شماره‌های 0218833325902188334029 تماس حاصل فرمایید.

مزایای بزرگ کردن آلت تناسلی


افزایش اعتماد به نفس

رضایت داشتن از وضعیت ظاهری حس رضایت از خویشتن و تقویت روحیه را به دنبال دارد. اما ظاهر زیبا تاثیر انکارناپذیری بر اعتماد به نفس و حس احترام به خود دارد. آقایانی که دل به دریا می‌زنند و برای بزرگ کردن آلت اقدام می‌کنند، با قدم‌هایی استوار و اعتماد به نفس بیشتر کلینیک را ترک می‌کنند و در روابط خود نیز پرشورتر و باانگیزه‌تر عمل می‌کنند.

 

 

کوشش بیشتر برای حفظ سلامتی

بزرگ کردن آلت با تزریق ژل ردکسیس مانند هر درمان دیگری که باعث شود حس بهتری نسبت به خود داشته باشید، سبب می‌شود که بیشتر مراقب خود و سلامتی‌تان باشید. معمولاً وقتی آقایان به دلیل کوچک بودن آلت به سلامت جنسی خود توجه بیشتری می‌کنند، متوجه وجود مشکلات دیگری در روابط‌شان می‌شود و برای بهبود آنها نیز اقدام می‌کنند. در این شرایط معمولاً آقایان به فکر می‌افتند که خود را تقویت کنند و میل و شهوت جنسی‌شان را افزایش دهند تا روابط شادتر و لذت‌بخش‌تری را تجربه کنند و از یک زندگی سالم و رضایت‌بخش برخوردار گردند. فراموش نکنید که داشتن آلتی بزرگ فقط بخش کوچکی از زندگی جنسی آقایان را تشکیل می‌دهد.

تقویت اراده برای بهبود دیگر جنبه‌های زندگی

پیروزی در یک زمینه و دستیابی به نتیجه مطلوب، اراده و انگیزه انسان را برای حفظ نگرش مثبت و پیشروی در مسیر موفقیت تقویت می‌کند. درباره افزایش اندازه و ضخامت آلت تناسلی مردان، می‌توان گفت که پس از بلندتر و کلفت‌تر شدن آلت، آقایان انگیزه پیدا می‌کنند تا تناسب اندام خود را حفظ کنند، رژیم غذایی سالم و مناسبی را رعایت نمایند و وقت و انرژی را برای ارتقاء سلامتی خود و مقابله با مشکلاتی که به سلامتی آنها تهدید می‌کند، صرف کنند. انگیزه و اراده، پایه‌ای است که تمام پیشروی‌ها و تلاش‌ها برای بهبود وضعیت بر آن استوار هستند. تقویت حس رضایت از خود و احساس موفقیت پس از افزایش اندازه آلت تناسلی، نیروی انگیزشی را فراهم می‌کند که به سایر جنبه‌های زندگی هم منتقل می‌شود، تقریباً مانند نوری که همه جا را روشن می‌کند.

متقاضی درمان


افرادی که برای تزریق ژل حجم دهنده در آلت به کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند، آقایانی هستند که از طول یا قطر آلت خود راضی نیستند. شایان ذکر است که برخی آقایان تصور می‌کنند، آلت کوچکی دارند، حال آن که طول و قطر آلت‌شان در بازه متوسط 4 تا 6 اینچی یعنی اندازه معمول آلت هنگام نعوظ قرار می‌گیرد. این پندار اشتباه درباره اندازه آلت در اصطلاح پزشکی اختلال بدشکلی آلت نامیده می‌شود و درمان آن نه از طریق جراحی که از طریق مشاوره انجام می‌شود.

بزرگ یا کوچک بودن آلت تاحد زیادی تابع ژن‌ها و وراثت است. پدرانی که آلت بزرگ دارند، غالباً آلت حجیمی را نیز برای پسران خود به ارث می‌گذارند. البته استثاناهایی نیز وجود دارد، اما در کل ژن‌ها تعیین کننده‌ اندازه آلت هستند.  بهترین روشی که می‌توانید از مناسب بودن تزریق ژل برای بزرگ و کلفت کردن آلت آگاه شوید، این است که به جراح مجربی مراجعه کنید. در جلسه مشاوره می‌توانید سوال‌های خود را درباره تزریق ژل حجم دهنده آلت از متخصص بپرسید، متخصص نیز اطلاعات کاملی در اختیارتان می‌گذارد و درمان مناسب را توصیه می‌کند. بیمار باید انتظاری واقع‌بینانه و عقلانی از نتیجه تزریق ژل حجم دهنده داشته باشد. ژل آلت را اندکی بزرگتر می‌کند، اما انتظار نداشته باشید که آلت دو برابر شود. تاکنون هزاران مرد در سراسر جهان این روش غیرجراحی را برای بزرگ کردن آلت امتحان کرده‌اند و از نتیجه به دست آمده رضایت کامل داشته‌اند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

مشاوره


جراح با توضیح درمان و نتایج احتمالی، سعی می‌کند به بیمار درک صحیحی از فرآیند درمان بدهد. جلسه مشاوره، زمان مناسبی است که بیمار می‌تواند سوالات خود را درباره تزریق ژل مطرح کند و از راهنمایی‌ها و توصیه‌های مربوط به آمادگی قبل از تزریق و مراقبت‌های پس از آن مطلع شود. اگر قصد دارید ژل حجم‌دهنده آلت را تزریق کنید، حتماً قبل از آن اطلاعات لازم را جمع‌آوری کرده و سپس تصمیمی آگاهانه بگیرید. قبل از تصمیم‌گیری، روش‌های مختلف بزرگ‌کردن آلت و عوارض احتمالی هر یک را بررسی کنید و از اینکه روشی مناسب را انتخاب کرده‌اید که کمترین عوارض و آسیب را به دنبال دارد، مطمئن شوید.

بزرگ‌کردن آلت، یک روش اختیاری است و اصولاً برای بهبود ظاهر انجام می‌شود. پزشک متخصص مراقبت‌های لازم را به دقت انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که بیمار در سلامت کافی برای انجام این روش قرار دارد و در دوره بهبودی پس از تزریق ژل با مشکلی روبرو نخواهد شد. همچنین، پزشک شرح حال بیمار را بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که بیمار نیاز به درمان خاصی ندارد.

تزریق ژل در آلت تناسلی 


 تزریق ژل روشی غیرجراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی است. زمانی که ژل ردکسیس در کل گلنس (حشفه) آلت تزریق شود، آلت بزرگ می‌شود. تزریق ژل حجم دهنده نسبت به جراحی از مزایای متعددی برخوردار است که مهم‌ترین آنها عبارت است از:

  1. -آنی بودن نتایج
  2. -عدم نیاز به استراحت پس از تزریق
  3. -هزینه پایین‌تر از جراحی
  4. -امکان افزایش همزمان طول و قطر آلت
  5. -تزریق ژلی که ایمنی و تاثیرگذاری آن تایید شده است.

سال‌ها است که ژل برای بزرگ و کلفت کردن آلت تزریق می‌شود و نتایج آن کیفیت زندگی مردان بسیاری را ارتقاء داده و شور و هیجان را به روابط‌شان تزریق کرده است. متخصص ژل ردکسیس را پس از اعمال بی‌حسی موضعی با سوزن کوچکی در آلت تزریق می‌کند. تزریق حدوداً یک ساعت زمان می‌برد و قطر آلت را تقریباً 20 % افزایش می‌دهد. نتیجه تزریق ژل دائمی نیست و انتظار می‌رود که ماندگاری یک ساله داشته باشد. تزریق باید هر 12 ماه یک بار تکرار شود تا آلت همچنان حجیم بماند.

دوران بهبود


بیمار پس از تزریق ژل سوزش خفیفی را حس می‌کند که پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شود. برآمدگی یا التهاب بافت نیز از عوارض تزریق ژل است، اما حساسیت به ندرت بروز می‌یابد. زمانی که بدن ژل را جذب کند، این عوارض کاهش می‌یابد.

هزینه 


هزینه تزریق ژل حجم دهنده آلت تناسلی مردان به عامل مختلفی بستگی دارد. این هزینه به مکان جغرافیایی و دستمزد پزشک و همچنین حجم مورد نیاز ژل تزریقی نیز وابسته است.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ