بررسی کرایولیپولیز و فواید آن از دیدگاه رسانه های معتبر خارجی

Cryolipolysis به معنای تخریب چربی در سرما است، روشی غیر تهاجمی و بدون درد است.
حتی با انتخاب یک شیوه زندگی و رژیم غذایی سالم و متعادل ، بدن ما می تواند در معرض تجمع چربی های ناخواسته قرار گیرد.

تا چند سال پیش برای رفع این انباشتگی صرفا ورزش، رژیم غذایی و لیپوساکشن پیشنهاد می شد ، پس از آن تکنولوژی لیزر به بازار آمد و روشی برای تجزیه چربی ها ابداع شد.
یکی از بهترین روش هایی که برای رهایی از چربی های انباشته بوجود آمده کرایولیپولیز است . کرایولیپولیز باعث می شود، با استفاده از خنک کننده ها ، چربی منطقه مورد نظر بدون آسیب رسانی به سایر نقاط ، بطور طبیعی کاهش یابند ، که به آن آپوپتوزیس (مرگ سلولی برنامه ریزی شده ) می گویند .

این تکنولوژی به راحتی با استفاده از قوانین فیزیک قابل تجزیه و تحلیل است. در فرآیند حذف چربی های موضعی ، پس از دو روز از انجام کرایولیپولیز ، حذف چربی ها ادامه دارد. در هفته های اولیه پس از کرایولیپولیز یک فرآیند فاگوسیتوز شورع می شود ماکروفاژها شروع به دفع و هضم سلول های چربی می کنند ، نهایتا بعد از 45 روز شما می توانید نتایج حاصل را مشاهده نمایید. آگاهی از شاخص توده بدنی می تواند کمک به سزایی در نحوه استفاده ازکرایولیپولیز داشته باشد.

معمولا چربی های انباشته در شکم ، بازوها ، باسن ،ران ها و پهلوها قرار دارند. کرایولیپولیز راهی مناسب برای رهایی از چربی های ثابت ( موضعی ) است.چربی هایی که با ورزش و رژیم درمانی از بین نرفته اند.

بر حسب ضخامت و گستردگی بافت چربی های موضعی ، تعداد جلسات استفاده از کرایولیپولیز بین 1 الی 3 جلسه متغیر می باشد. تاثیرات مثبت و آشکار کرایولیپولیز با مطالعات دقیق پزشکی و آزمایش های متعدد بر روی حیوان و انسان مشخص شده است.

خنک کننده های کنترل شده ، باعث می شوند سلولهای چربی بطور طبیعی و بدون فشار همانند روش های تهاجمی (لیپوساکشن)، کاهش یابند. بعد ازکرایولیپولیز بیمار می تواند فعالیت های عادی خود را بلافاصله ادامه دهد.

برگرفته از وب سایت :

www.cryolipolyse.fr