آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

بررسی لیزرلیپولیز و فواید آن در رسانه های معتبر خارجی

فهرست مطالب

فناوری‌های جدید در حوزه لاغری و کاهش چاقی موضعی در سراسر جهان معرفی شده‌اند و توسط کاربران پذیرفته شده‌اند. احتمالاً دلیل اصلی این پذیرش و رضایت، عدم وجود عوارض جانبی غیرقابل برگشت، زمان نقاهت کم و نتایج قابل مشاهده و دلخواه و غیره است.

یکی از این روش‌ها لیزر لیپولیز است. این روش نوآورانه از طریق استفاده از تکنولوژی SMARTLIPO، آخرین نسل لیزرها، به درمان چاقی موضعی و ناهنجاری‌های بافت چربی در بدن کمک می‌کند. این روش از آخرین تکنولوژی لیزر در درمان چاقی موضعی و ناهنجاری بافت چربی استفاده می‌کند. عملکرد این روش بر اساس اصول فیزیکی لیزر و تداخل آن با بافت چربی است.

در این روش، تابش لیزر بافت سلول‌های چربی را شکسته و به شکل مایع آن‌ها را تبدیل می‌کند. معمولاً لیزر لیپولیز با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. از طریق یک سوراخ کوچک در پوست، یک میکروکانول حاوی الیاف نوری به ناحیه مورد نظر وارد می‌شود و پس از شکستن غشاهای سلول‌های چربی و تبدیل آنها به مایع، با استفاده از پمپ‌های تزریق، چربی مایع شده خارج می‌شود.

این روش جراحی هدف و نتیجه‌های لیپوساکشن سنتی را دنبال می‌کند، با این تفاوت که دوره نقاهت کمتری دارد، جراحی محدودتر است و بیمار به بیهوشی نیاز ندارد. به علاوه، نتایج عملیات بسیار سریع قابل مشاهده هستند.

هر کسی که با چاقی موضعی مبتلا است، بدون توجه به سن و جنسیت، می‌تواند لیزر لیپولیز را انجام دهد. البته شرط آن است که بدنشان سالم باشد و نسبت به این عمل جراحی و خواسته‌هایشان واقع‌بین باشند. نوع لیزر استفاده شده در این روش می‌تواند در کاهش سلولیت نیز مفید باشد.

علاوه بر لیپولیز لیزری، از این نوع لیزر و روش لیزر لیپولیز می‌توان در درمان تعریق بیش از حد زیر بغل، بوی بد زیر بغل، درمان درد و تورم، تغییرات دندانی و لثه استفاده کرد. به علاوه، در آخرین تحقیقات انجام شده، پزشکان امیدوارند در آینده‌ای نزدیک بتوانند از این روش برای درمان تغییرات عروقی نیز استفاده کنند.

به نقل از وب سایت :
www.goldman.com.br

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ