آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

فهرست مطالب

فناوری های جدید لاغری و حذف چاقی های موضعی در دنیا معرفی شده اند و مورد استقبال استفاده کنندگان قرار گرفته اند و شاید بتوان بیشترین دلیل این استقبال و رضایتمندی ، نداشتن عوارض جانبی غیرقابل برگشت ، زمان و دوران نقاهت کم ، و نتیجه مشخص و دلخواه و … دانست

یکی از این روش ها لیزرلیپولیز است ،این روش جدیدی است که با استفاده از SMARTLIPO
آخرین و جدیدترین نسل لیزرها به درمان چاقی های موضعی و بی نظمی بافت چربی در بدن کمک می کند.
آخرین لیزری نسل در درمان چاقی موضعی و بی نظمی از بافت چربی است.
این روش براساس اصول فیزیکی لیزر و تداخل آن با بافت های چربی عمل می کند.
در این مورد تابش لیزر ، غشای نازک سلول های چربی را می شکند وآن را به صورت مایع در می آورد
معمولا لیزلیپولیز با بی حسی موضعی انجام می شود.
از طریق یک سوراخ کوچک در پوست ، یک میکروکانول ظریف متشکل از فیبرنوری وارد ناحیه مورد نظر می شود و پس از شکسته شدن غشای سلول های چربی و تبدیل آنها به مایع به کمک پمپ های تزریق چربی های آب شده خارج می شوند.

این عمل جراحی اهداف و نتایج لیپوساکشن سنتی را دنبال میکند با این تفاوت که دوره نقاهت کمتری دارد ، جراحی محدود تر است و بیمار به بیهوشی نیاز ندارد ، به علاوه نتیجه عمل خیلی زود قابل مشاهده است.

همه کسانی که از چاقی های موضعی رنج  می برند در هر سن و جنسی می توانند لیزرلیپولیز را انجام دهند.مشروط بر اینکه ازسلامت جسمانی برخوردار باشند و نسبت به این عمل و خواسته هایشان واقع بین باشند.
نوع لیزر مورد استفاده در این روش همچنین می تواند در تضعیف سلولیت مفید واقع شود.
از این نوع لیزر و لیزرلیپولیز می توان در درمان تعریق بیش از حد در زیر بغل ، بو در زیر بغل ، درمان درد و تورم ، تغییرات دندانی و لثه بهره برد .ضمن اینکه در آخرین مطالعات انجام شده پزشکان امیدوارند در آینده ای نه چندان دور از آن برای درمان تغییرات عروقی نیز استفاده کنند  .

به نقل از وب سایت :
www.goldman.com.br

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ