آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

بررسی لیزرلیپولیز در سایت های معتبر خارجی

فهرست مطالب

لیپوساکشن به مدتی طولانی یکی از روش‌های محبوب و سریع برای کسانی بود که به دنبال داشتن بدنی صاف بودند. اما همانند بسیاری از روش‌های دیگر، با همراهی عوارض مختلفی همراه بود، به عنوان مثال شلی پوست پس از لیپوساکشن، یک مشکل بود.

اما امروزه لیپوساکشن به شکل سنتی، به لیزرلیپولیز (تجزیه و تحلیل چربی با استفاده از لیزر) تبدیل شده است، یک روش مدرن. تجزیه و تحلیل چربی با لیزر یک فرآیند با حداقل تهاجم است که با استفاده از حرارت و لیزر فیبر نوری در طول موج‌های مختلف، چربی بدن در منطقه مورد نظر را می‌ذوباند. این فرآیند با لیپوساکشن متفاوت است، زیرا در لیپوساکشن، چربی‌ها با استفاده از مکش خلاء از بدن خارج می‌شوند.

مزیت اصلی لیزرلیپولیز این است که تابش نور به تحریک تولید کلاژن کمک کرده و ساختار پوست را در نواحی مورد استفاده، سفت می‌کند. نتایج بالینی انجام شده بر روی بیش از ۲۰۰۰ فرد در طول سه سال نشان داده است که در اکثر بیماران، به طور کلی، بخش عمده‌ای از چربی در مناطق مختلف بدن کاهش یافته و بهبود قابل مشاهده‌ای در سفتی پوست داشته‌اند. بیماران شاکی از هیچ عارضه‌ای نبوده‌اند و فقط درصد کمی از آن‌ها شکایتی از درد ملایم و کبودی داشته‌اند.

یکی از نقاط بدنی که برای لیزرلیپولیز بسیار مناسب است، شکم است و بدون شک نتایج قابل مشاهده‌ای را به ارمغان می‌آورد.

مطالعات زیادی در زمینه تجزیه و تحلیل چربی با لیزرلیپولیز، این روش را به عنوان یک درمان بی خطر و موثر برای کاهش چربی در مناطق کوچک بدن معرفی کرده‌اند. و با توجه به اینکه این روش به صورت سرپایی انجام می‌شود، فرآیند بهبود به طور کلی سریع است.

اما با تمام مزایایی که بیان شد، عمل جراحی یا لیزرلیپولیز هرگز نمی‌تواند جایگزینی برای یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم باشد. جراحی زیبایی تنها می‌تواند به بهبود ظاهر فرد کمک کند و این اصلاً به معنای داشتن بدنی سالم نیست.

بر گرفته از سایت : www.healthline.com

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ