آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

استفاده از بادی جت برای لاغری و پیکر تراشی،عوارض،مزایا وهزینه

استفاده از بادی جت برای لاغری و پیکر تراشی

فهرست مطالب

بهترین روش برای کاهش چربی‌های اضافی زیر پوست و بهبود ظاهر زیبایی فرد، استفاده از تکنیک بادی جت است. این تکنیک می‌تواند به شما در کاهش چربی‌های اضافی کمک کند و بهترین روش برای لاغری موضعی است. با استفاده از بادی جت، تنها چربی در نواحی موردنظر خود را حذف می‌کنید.

ذخایر چربی معمولاً در نواحی اطراف کمر و باسن جمع می‌شوند و به تدریج در سایر قسمت‌های بدن نیز توزیع می‌شوند. این وضعیت می‌تواند به ظاهر زیبایی فرد آسیب برساند؛ به طور مثال، چانه‌ی شخص ضخیم می‌شود، گردن چاق می‌شود و سینه‌ها افتادگی می‌کنند.

بادی جت یک تکنیک کمکی است که به شما کمک می‌کند چربی‌های اضافی را حذف کنید و بهبود ظاهر زیبایی بدن خود را تجربه کنید. با استفاده از این روش، می‌توانید فقط چربی‌های موردنظر خود را حذف کنید و نتیجه‌ای موثر و مطلوب را به دست آورید.

استفاده از بادی جت برای لاغری و پیکر تراشی،عوارض،مزایا وهزینه

اکثر افراد تمایل دارند اندازه‌ی دور کمر خود را کوچک کنند. بادی‌جت یک روش عالی برای کاهش سریع اندازه دور کمر و جذاب کردن و شکل دادن به شکم است. بادی جت روشی است که می‌توان آن را برای اکثر نواحی بدن مورد استفاده قرار داد. چانه، گردن، سینه، بالای بازوها، شکم، باسن و یا رانفرقی نمی‌کند؛ بادی جت می‌تواند چربی تمامی این قسمت‌ها را از بین ببرد و آنها را زیباتر به نظر آورد.در جلسه مشاوره متخصصین کلینیک زیبایی رازیدرباره چگونگی انجام این روش و همچنین هدف شما از انجام بادی جت و اینکه چه مقدار چربی در قسمت‌های مختلف بدن خارج می‌شود با شما صحبت خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 0218833325902188334029 تماس حاصل نمایید.

لیپوساکشن به روش بادی جت 

لیپوساکشن به روش بادی جت یا لیپوساکشن با کمک آب، روشی با حداقل میزان تهاجم است که از یک جریان باریک و پرفشار محلول مایع استفاده می‌کند؛ این جریان پرفشار باعث شکسته شدن بافت چربی‌های مورد هدف می‌شود. می‌توان یک جریان مکش ملایم نیز قرار داد تا از طریق یک کانولا، محلول و چربی‌های شکسته و جداشده را از بدن بیرون بکشد.

روش بادی‌جت شامل کانولا و جریان مکش است؛ جراح با ایجاد یک برش کوچک در ناحیه‌ی موردنظر، کانولا را در آن جایگذاری می‌کند. با این کار همزمان با وارد شدن محلول (که محتوی سالین، دارو و یک محلول بیهوشی است) به بدن، سلول‌های چربی شل و شکسته شده نیز توسط کانولا خارج می‌شوند. در همان حال، جراح فشار جتی که محلول را به داخل بدن می‌فرستد را از طریق کامپیوتر کنترل می‌کند.

متقاضی مناسب برای بادی‌جت

روش‌های کاهش وزن مانند ورزش و رژیم غذایی، قادر به حذف چند کیلو چربی باقیمانده در بدن خود نبوده‌اند. متقاضیان مناسبی برای این روش کسانی هستند که می‌خواهند چربی نواحی از بدن مانند شکم، سینه، ران‌ها، باسن و ساق پا را از بین ببرند. شما باید در مورد مقدار چربی که با روش لیپوساکشن بادی جت قابل برداشت است، انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید. همچنین قابلیت ارتجاعی پوست شما باید نسبتاً خوب باشد تا کانولا بتواند در محدوده‌ی ناحیه‌ی تحت درمان حرکت کند و سلول‌های چربی را با سهولت بشکند.

مزایا 

لیپوساکشن بادی جت یکی از روش‌های ایمن و موثر برای از بین بردن چربی‌های ذخیره شده است. در این روش، نیازی به آرام‌بخش یا بیهوشی کلی نیست و عمل به صورت سرپایی و با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. این امر باعث می‌شود فرآیند لیپوساکشن بادی جت به طرز قابل توجهی ایمن‌تر شود.

یکی از مزایای این روش، سرعت نسبتاً بالای آن است. زمان بهبودی پس از انجام لیپوساکشن بادی جت بسیار کوتاه است. در واقع، بیشتر افرادی که این روش را انتخاب می‌کنند، می‌توانند در روز مربوطه به فعالیت‌های روزمره خود بازگردند. درد و ناراحتی ناشی از این روش به حداقل می‌رسد، زیرا از کانولاهایی با اندازه کوچک استفاده می‌شود که نیاز به برش‌های کوچکتری دارند. در نتیجه، میزان کبودی و تورم ناشی از این برش‌ها به حداقل می‌رسد.

یک جلسه لیپوساکشن بادی جت می‌تواند منجر به استخراج چربی از چندین ناحیه از بدن شود، به این معنی که بیماران می‌توانند نتایج را در روز مربوطه مشاهده کنند. چربی‌هایی که با استفاده از این روش استخراج می‌شوند، می‌توانند برای تحریک و جوان‌سازی نقاطی از بدن که نیاز به لاغری دارند، استفاده شوند، زیرا این چربی‌ها کیفیت بالایی دارند.

روش

لیپوساکشن بادی‌جت نسبت به روش‌های قدیمی که برای برداشت چربی اضافی مورد استفاده قرار می‌گرفت، ملایم‌تر است. در این روش، شکست سلول‌های چربی با کمک کانولای جت‌آب، آسان‌تر می‌شود و در نتیجه استخراج آنها بدون آسیب رساندن به رگ‌های خونی بافت‌های اطراف صورت می‌گیرد. این بدین معنی است که میزان تورم و کبودی در این روش کمتر و با این وجود نتایج آن همچنان مؤثر است. پزشک نواحی که قرار است تحت درمان قرار گیرد را با یک خودکار علامت می‌زند و برای بی‌حس کردن آن‌، یک بی‌حسی موضعی به آن تزریق می‌کند. سپس از طریق ایجاد یک برش کوچک، یک کانولای باریک در آن قرار می‌‌دهد تا سلول‌های چربی را بشکند. این کار با تکان‌های ملایم انجام می‌شود و در حین آن یک محلول سالین، تحت یک فشار مشخص به ناحیه‌ی موردنظر وارد می‌شود تا سلول‌های چربی را تجزیه کند. این فرایند، استخراج چربی را نسبت به روش‌های قدیمی لیپوساکشن آسان‌تر می‌کند. این روش برای برداشت چربی نواحی خاصی مانند شکم، ران‌ها و باسن، گزینه‌ای ایده آل است. هنگامی که فرایند استخراج چربی به اتمام رسید، برش‌ها بخیه، تمیز و پانسمان می‌شوند و بعد از آن شما می‌توانید به خانه بازگردید. تحقیقات نشان داده است که لیپوساکشن بادی جت، یکی از ایمن‌ترین روش‌های لیپوساکشن است وو روشی تقریباً بدون درد است.

تفاوت لیپوساکشن بادی جت با لیپوساکشن قدیمی در این است که در روش بادی‌جت، سلول‌های چربی ابتدا شکسته و سپس استخراج می‌شوند. در روش لیپوساکشن قدیمی، جراح به طور دستی سلول‎های چربی را می‌شکند که این می‌تواند باعث تخریب بافت‌های اطراف و منجر به ایجاد درد و تورم شود. در حالی که در روش بادی جت، این عوارض وجود ندارد.

دوره بهبودی 

با توجه به این واقعیت که در این نوع لیپوساکشن به یک نیروی فیزیکی نیاز است؛ می‌توان از یک بی‌حسی موضعی استفاده کرد که این باعث کاهش زمان بهبودی می‌شود و بیماران اغلب می‌توانند بلافاصله بعد از اتمام درمان، فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند و بعد از گذشت دو روز به کار خود بازگردند. در روش بادی جت، برای استخراج چربی‌ها نیازی به اجبار و زور نیست و به همین دلیل نیازی به تجویز داروهای تسکین دهنده‌ی درد و کنترل‌کننده خونریزی نیز وجود ندارد.

خطرات و عوارض

با توجه به کاهش چشم‌گیر زمان درمان در روش بادی جت و استفاده تنها از بی‌حسی موضعی، انتظار می‌رود خطرات و عوارض جانبی این روش نسبت به روش‌های قدیمی بسیار کمتر باشد. اگرچه بعد از درمان با روش بادی جت، بیمار ممکن است با مقداری از زخم، تورم و کبودی مواجه شود، اما این میزان عوارض به مقایسه با روش‌های قدیمی بسیار کمتر است.

با این حال، همانطور که در تمامی روش‌های زیبایی‌سازی دیگر نیز وجود دارد، ریسک‌ها و عوارض جانبی همچنان وجود دارند. بنابراین، قبل از شروع درمان با روش بادی جت، بیمار باید از عوارض احتمالی آگاه شود. ممکن است بیمار به داروهای تجویزی و یا داروی بیهوشی واکنش ناسازگار نشان دهد و مبتلا به عفونت خون یا حتی تشکیل لخته در چربی شود، اگرچه این اتفاقات بسیار نادر هستند.

هزینه

هزینه‌ی انجام لیپوساکشن بادی جت در کلینیک‌های مختلف، متفاوت است و این به عوامل مختلفی مانند محل جغرافیایی کلینیک و مهارت و معروف بودن پزشک جراح بستگی دارد. همچنین هزینه درمان با مقدار چربی که قرار است استخراج شود و تعداد نواحی که قرار است تحت درمان قرار گیرد، ارتباط مستقیمی دارد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ