آدرس یوسف آباد (تهران ،میدان سلماس ، ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

آیا کاندید مناسبی برای لیزرلیپولیز هستید؟

فهرست مطالب

باید توجه داشت که لیزرلیپولیز برای افرادی مناسب است که شرایط زیر را دارا باشند:

  • حجم چربی: میزان حجم چربی متغیر است، اما افرادی که ضخامت چربی زیر پوستشان بین یک تا شش سانتیمتر است، برای لیزرلیپولیز مناسب هستند. لطفاً توجه کنید که میزان مذکور شامل مواردی بالاتر یا پایین‌تر نمی‌شود.
  • وضعیت افتادگی پوست: اگر وضعیت افتادگی پوست شما کم باشد، شما کاندید مناسبی برای لیزرلیپولیز هستید. با این حال، لیزرلیپولیز به تنهایی قادر به جمع یا کشیدن پوست نیست.
  • لایه خارجی شکم: اگر لایه خارجی شکم شما شل است، لیزرلیپولیز به تنهایی کافی نیست و شما باید از ابدامینوپلاستی (جراحی لایه عضلانی شکم) نیز استفاده کنید.
  • درخواست غیرمنطقی: از پزشک خود درخواست غیرمنطقی برای خارج کردن بیش از حد چربی نداشته باشید؛ زیرا خروج چربی بیش از حد می‌تواند منجر به فرورفتگی، شکل ناهموار، شل شدن و تخریب پوست در آن منطقه شود.
  • ممنوعیت‌ها: لیزرلیپولیز در مورد زنان باردار یا مادران شیرده، افرادی که دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب دارند و افرادی که به مشکلات کبدی یا نارسایی کبدی مبتلا هستند، ممنوع است.

با توجه به این موارد، قبل از تصمیم‌گیری درباره لیزرلیپولیز، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. او می‌تواند شرایط شما را ارزیابی کرده و به شما راهنمایی صحیحی ارائه دهد.

مشاوره رایگان
× مشاوره در واتساپ