مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

لیزر لیپولیز در چاقی های شکمی

لیزرلیپولیز همانطور که تعاریف ابتدایی اشاره شد به  مفهوم تخریب بافت چربی یا کاهش بافت چربی می باشد.
همانطور که گفته شد در لیزرلیپولیز یک فیبر نور لیزر داخل بافت وارد می شود.در نتیجه تابیدن اشعه چربی ها به حالت نیمه مایع تبدیل می شوند .این چربی ها یا توسط بدن جذب می شوند یا و توسط سوراخ هایی که در محل مورد نظر ایجاد می شود ، تخلیه می گردد.
استفاده از این روش در چاقی های سطحی با نتایج رضایت بخشی همراه است ، اساسا افراد بر حسب نوع چاقی به دسته های مختلف  تقسیم می شوند :
افرادی که چاقی موضعی دارند ، در این حالت لیزر برایشان کافی و مناسب است.
افرادی که چاقی گسترده اما یک دست و یکنواخت دارند، این گروه باید از رژیم های مناسب همراه با جراحی های دستگاه گوارش استفاده کنند
به هر حال شکل و فرم بدن با بالا رفتن سن، حاملگی و اضافه وزن تغییر می یابد.
 با بالا رفتن سن ماهیچه های بدن تحلیل می روند و چربی اطراف ماهیچه های شکم را دربر می گیرد این نوع از چربی ها به دلیل نوع و تراکمشان با ورزش و رژیم های متداول از بین نمی روند.در این موارد لیزرلیپولیز شکم توصیه می شود.
باید بدانید که در نواحی مثل شکم که متاسفانه پوست آن شُل و آویزان است ، لیزرلیپولیز به طور کامل راه گشا نیست و با انجام جراحی های ترمیمی می توان زیبایی و جوانی را به پوست این ناحیه برگرداند.
در تقسیم بندی های چاقی ، خودِ چاقی شکمی هم تقسیم بندی خاصی دارد:
چاقی شکمی می تواند سطحی یا عمیق باشد.
چاقی عمیق به دلیل ازدیاد چربی اطراف روده ها بوجود می آید، اما چاقی سطحی شکم و پهلو به دلیل چربی زیاد زیر پوست می باشد .بنابراین باز هم در تایید صحبت های پیشین انجام لیزرلیپولیز را در رفع چاقی های شکمی سطحی توصیه می کنیم.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

new-fbsave-for-web   newGsave-for 
         

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو