مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

کاشت ریش و سبیل طبیعی: روش و هزینه

افراد با هم تفاوت دارند. جای تعجب نیست که رشد موهای صورت متفاوت نیست. به هر حال، ریش و سبیل برخی از افراد اصلاً رشد نمی‌کند یا نسبتاً پر از لکه‌های خالی از مو یا کم مو است و باعث می‌شود که این افراد به دیگران رشک بورزند. برای مردان داشتن ریش و سبیل پر و ضخیم بسیار مهم است. فرضیه‌های زیادی برای پرپشت کردن ریش و سبیل وجود دارد اما تا چند وقت پیش، برای پر کردن لکه‌های بدون مو در صورت کاری نمی‌شد انجام داد. امروزه پیوند موی صورت راه حلی است که بسیاری از مردان می‌توانند از آن برای داشتن ریش‌هایی پر از آن استفاده کنند.

ریش

در گذشته راهی وجود نداشت که شما از طریق آن بتوانید ریش‌های پرپشت‌تری داشته باشید. برای درمان رشد موهای ناخواسته یا لکه‌های بدون مو در صورت، شما می‌توانید از کاشت ریش و سبیل برای داشتن ریش‌هایی که می‌توان آنها را به زیبایی اصلاح کرد یا اجازه داد که آنها به زیبایی رشد کنند استفاده کرد. با انجام یک مشاوره کامل با متخصصین ما در کلینیک رازی شما می‌توانید درک بهتری از گزینه‌های پیش روی خود پیدا کرده و روش درمانی که بهترین نتایج را برای شما به دنبال دارد انتخاب کنید. موهای صورت یک عامل مهم در چگونگی احساس شما نسبت به ظاهر خودتان است. متخصصین ما ناحیه مورد نظر را ارزیابی کرده و پس از بررسی سلامت عمومی شما، تعیین می‌کنند که آیا نوع موهای شما مناسب برای جراحی هست یا نه. آنها همچنین به سؤالات شما در مورد این روش‌های درمان پاسخ داده و در مورد اهداف و انتظارات شما بحث و تبادل‌نظر کرده و خطرات احتمالی و شرایط نقاهت و بهبودی را برای شما تشریح کرده تا مطمئن شوید که با انجام این عمل نیازهای فردی شما برآورده می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین در صورت تمایل برای رزرو نوبت با شماره 02188333259-02188334029 تماس حاصل نمایید.


نتایج

مزایا 

کاشت ریش و سبیل مزایا و منافع زیادی دارد. افرادی که به دنبال اصلاح زیباتر ریش‌های خود هستند یا آنانی که می‌خواهند با موهای ضخیم‌تر، پرحجم‌تر و پرتر خود خودنمایی کنند می‌توانند از مزایای این روش جراحی بهره‌مند شوند. این روش درمانی کاملاً بدون درد است و نتایج حاصل از انجام آن نیز دائمی است. اگر شما برای انجام این عمل برنامه‌ریزی کرده‌اید، نیازی به مراجعه‌های مکرر به کلینیک ندارید زیرا موهای شما به صورت طبیعی پس از عمل جراحی رشد می‌کنند. برای چند هفته اول پس از درمان، شما نباید صورت خود را اصلاح کنید. در نهایت موهای کاشته شده ریخته و ریشه‌های آنها باقی می‌ماند که به شکلی طبیعی و منظم شروع به رشد کردن می‌کند.

این کار مانند یک فرایند طبیعی است و موهای شما مانند موهای طبیعی رشد می‌کنند؛ بنابراین جای نگرانی برای بروز پیامدها و عوارض ناخواسته و غیرضروری نیست. افراد که دچار سوختگی در صورت خود شده‌اند و جای این سوختگی روی صورت آنها باقی مانده است در صورتی که رشد موهای صورت آنها کافی نباشد می‌توانند از مزایای کاشت سبیل و ریش بهره‌مند شوند. درمان کاشت ریش صورت و سبیل ساده است. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک جراح خوب است که نیازهای شما را درک کند. این یک روش مقرون به صرفه است که در بلند مدت باعث صرفه‌جویی در مصرف پول‌های شما می‌شود.

کاشت ریش و سبیل برای چه کسانی مناسب است؟

هر کسی که تمایل به داشتن موهای پرپشت‌تر، ضخیم‌تر و پرحجم‌تر در صورت خود داشته باشد می‌تواند گزینه خوبی برای انجام کاشت ریش و سبیل باشد. مردانی که موهای نازک یا لکه‌های مویی روی صورت خود دارند و دوست دارند که موهای صورت آنها به شکلی یکنواخت درآید می‌توانند این روش را انجام دهند. کاشت سبیل و ریش برای مردانی که جای زخم‌های عمل، سوختگی و آسیب‌دیدگی‌های دیگر دارند بسیار مناسب است. موهای پیوندی می‌توانند به طور مستقیم در محل اسکارها کاشته شده تا روی آنها را به طور دائمی بپوشانند و هر علامتی در صورت که دوست دارید دیده نشود را استتار کنند.

کاشت ریش و سبیل می‌تواند با استفاده از پیوند واحد فولیکولی یا استخراج واحد فولیکولی انجام شود. پس از مشاوره، پزشک قادر خواهد بود تا روش‌های درمانی مناسب وضعیت شما را پیشنهاد دهد. هر روش مزایای خاص خود را دارد و هر دو گزینه می‌توانند باعث شوند که ظاهر شما شکلی کاملاً طبیعی پیدا کند.

روند درمان

rish5

فرایند کاشت ریش و سبیل با استخراج فولیکول‌های مو از منطقه اهداکننده آغاز می‌شود. این کار ممکن است به روش استخراج واحد فولیکولی یا پیوند واحد فولیکولی انجام شود. در استخراج واحد فولیکولی؛ فولیکول‌های اهدایی از سر برداشته می‌شوند، یک برش نیم دایره‌ای روی سر ایجاد شده و هر فولیکول به طور مستقیم از روی سر برداشته می‌شود. سپس این موها مستقیماً در محل مورد نظر در ریش یا سبیل پیوند زده می‌شود.

پیوند واحد فولیکولی یک روش نوآورانه است که در آن باید فولیکول‌های مو به دقت جمع‌آوری‌شده و سپس تعداد زیادی گرافت با ظاهر طبیعی در زیر میکروسکوپ ساخته و آماده پیوند شود. در هر دو روش استخراج واحد فولیکولی و پیوند واحد فولیکولی، اسکار جزئی در منطقه اهداکننده ایجاد می‌شود که با موهای اطراف پوشیده شده و خالی بودن این قسمت کاملاً استتار می‌شود. نتایج حاصل از این عمل فوق‌العاده است اما مشخص کردن روش درست و مناسب برای شما به نیازهای فردی و نتایج مورد انتظار شما بستگی دارد.

پس از درمان 

پس از درمان، وجود برخی قرمزی‌ها روی پوست، سوزش و پوسته‌ پوسته شدن عادی است. به هر حال، این عوارض به سرعت بهبود می‌یابند. به بیماران توصیه می‌شود که ناحیه در حال درمان را لمس نکنند تا پوست قبل از بهبودی کامل و ریشه گرفتن فولیکول‌ها بدتر نشود. پس از کاشت ریش صورت و سبیل، موهای کاشته شده پس از چند هفته شروع به ریزش می‌کنند. این عارضه در ابتدا ممکن است نگران‌کننده به نظر برسد ولی کاملاً عادی است. در واقع، این فرایند تا رشد موهای جدید کامل نمی‌شود. به همین ترتیب یک نگرانی عمومی این است که بدانید همه فولیکول‌های مو رشد نمی‌کنند. به هر حال، این کاملاً طبیعی است و بیشتر پیوندهای انجام‌شده با موفقیت رشد خواهند کرد. بیش از 90 درصد فولیکول‌های پیوندی معمولاً به طور دائمی باقی مانده و رشد می‌کنند. این بدان معناست که بیشتر گرافت‌های گرفته‌شده از منطقه اهداکننده پس از کاشت در صورت به رشد دائمی خود ادامه می‌دهند.

چه مدت پس از پیوند موهای جدید شروع به رشد می‌کنند؟

rish6

موهای جدید صورت مانند موهای طبیعی شروع به رشد می‌کنند. بافت و ویژگی‌های دیگر فولیکول‌های موی برداشته‌شده از سر، پس از رشد قابل اصلاح کردن و پیرایش شدن بوده و از نظر طول رشد هم مشابه موهای طبیعی صورت خواهند بود. زمانی که پیوند موهای جدید صورت تثبیت شد، تشخیص آنها از موهای اصلی بسیار دشوار است. برای اطمینان از طبیعی شدن ظاهر موهای صورت، باید گرافت‌ها به دقت و با زاویه و جهت صحیح در محل مورد نظر قرار داده شوند. برای بقای گرافت‌های برداشته‌شده باید به دقت از آنها مراقبت شود.

هزینه

هزینه کاشت ریش و سبیل مانند کاشت مو به نوع عمل انجام شده و بسیاری از عوامل دیگر از جمله تبحر پزشک، مهارت‌های زیبایی‌شناسی و شناخت وی از جنبه‌های مختلف درمان بستگی دارد.

 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو