مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

چند نکته مهم در مورد کاشت مو

بسیاری از افراد خصوصا آقایان از ترس اینکه بعد از کاشت مو مورد تمسخر اطرافیان قرار گیرند از این کار خودداری می کنند و از مشاوره نیز پرهیز می کنند در صورتی که این مشاوره به صورت خصوصی انجام می پذیرد .در ابتدای کار متخصص کاشت مو شما را معاینه کرده و اندازه طاسی و اندازه موهایی که میشود پیوند زد را بررسی می کندو توضیحات لازم و مواردی که نیاز است را در اختیار شما قرار می دهد.


با توجه به علاقه شما و شکلی که دوست دارید در ابتدا یک طرح اولیه روی سر شما پیشنهاد می شود و در مورد مزایا و مشکلات و موارد دیگر به شما توضیح داده خواهد شد.
در ابتدا افراد در مورد هزینه کاشت مو سوال می کنند که هزینه آن وابسته به تعداد مویی است که قرار است روی سرشما کاشته شود.هزینه عمل برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.
کاشت مو در واقع یک نوع جراحی کوچک و همچنین سریع است که س فرد مورد بی حسی موضعی قرار می گیرد .به عنوان مثال کاشت 1600 تا 2000تار مو به مدت سه تا چهار ساعت انجام می پذیرد و بعد از عمل می توانید به کارهای روزانه خود ادامه دهید .در واقع این عمل عوارض خاصی نداشته و نباید از آن ترس داشت .
وقتی سر فرد بی حس می شود در واقع هیچ دردی حس نمی کند و همچنین راه هایی وجود دارد که میزان درد فرد را به حداقل می رساند.بعد از عمل جراحی پانسمان نرمی روی سر فرد قرار میگیرد و می توان آن را بعد از 36 ساعت در موقع حمتام رفتن خارج کرد . بعضی از افراد بعد از اینکه عمل جراحی سرشان به پایان رسید فکر نمی کردند که اینقدر آسان بوده باشد.
بعد از عمل جراحی به فرد شامپو و لوسیون مخصوص تجویز می شود و مراقبت های معمولی بعد از دو سه روز صورت پذیرد .جای بخیه ها بعد از دو سه روز بعد از عمل از بین خواهد رفت

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو