مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی

ریزش مو (طاسی سکه‌ای) بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار داده است. ریزش مو در زنان می‌تواند بر اثر اختلالات خاص باشد، زیرا با بررسی کیفیت زندگی، زنانی که ریزش مو را تجربه کرده‌اند اعتمادبه‌نفس بسیار پایین دارند. خوشبختانه، فرایند کاشت مو ایمن و امکان‌پذیر می‌باشد. فرایند غیرجراحی ترمیم مو روش سریع، آسان و راحت برای رسیدن به موی سری ضخیم، حجیم می‌باشد. اگر دوست دارید که در رابطه با ریزش موها کاری کنید و می‌خواهید که از انجام عمل جراحی اجتناب کنید، باید به فرایند غیر جراحی ترمیم مو فکر کنید. به دلیل ریزش مو عارضه‌ی طاسی امر شایعی می‌باشد، اما شماری از شرایط پزشکی نیز می‌تواند در بروز این عارضه مؤثر باشد. ترمیم مو از روش‌های اصلی ترمیمی و اصلاحی می‌باشد، بنابراین فهمیدن این حقیقت پیش از تصمیم‌گیری، امر بسیار مهمی است.

tarmimmoooo

در هر سنی که باشید مواجه‌شدن با ریزش مو تجربه‌ی ناخوشایند است که به شخص احساس عدم اعتماد به ‌نفس و ناامیدی را القا خواهد کرد؛ و با وجود اینکه چندین گزینه برای از دست دادن موها وجود دارد، اما بهای آن به‌طور قابل‌ ملاحظه‌ای گزاف می‌باشد. فرایند ترمیم غیر جراحی مو که دارای هیچ‌گونه دوره‌ی بهبودی و خطر نمی‌باشد به شما نتیجه‌ی دلخواه را ارائه خواهد داد. متخصصین ما در کلینیک رازی طی جلسه‌ی مشاوره به نگرانی‌های شما گوش می‌دهند و در مورد گزینه‌های درمانی و فرایندهای پیش رو با شما صحبت خواهند کرد. برای آشنایی با این روش ترمیم مو بدون جراحی و یا در صورت تمایل به رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02188333259-02188334029 تماس حاصل نمایید.

tarmimmoooo1

ریزش مو 

ریزش مو ممکن است که برای هر فردی و در هر سنی روی می‌دهد. غالباً غیر از ریزش مو و پس ‌از آن کم‌پشت شدن مو علامت دیگری برای این عارضه وجود ندارد، بنابراین توجه به علائم اولیه‌ی ریزش مو مهم می‌باشد که شامل:

  1. • عقب رفتن خط رویش مو یا خالی شدن کنار مو
  2. • نازک شدن مو، به‌ویژه در فرق سر
  3. • ریزش و بی‌مو شدن بخشی از سر
  4. • ریزش بیش ‌از حد مو

عملکرد فرایند ترمیم مو بدون جراحی 

امروزه، چندین راه‌ حل برای ترمیم مو وجود دارد و مستلزم انجام عمل جراحی نیز نمی‌باشند. برخلاف کلاه‌گیس‌ها، گزینه‌های مدرن ترمیم مو از جنس الیاف و نخ مصنوعی می‌باشند که به شکل مو واقعی و طبیعی ساخته می‌شوند؛ و در برخی موارد، شاید با این مواد ترکیب و آمیخته شوند.
اگر شما با توجه به این گزینه‌ها، کنجکاو هستید که موهای بازسازی‌شده چگونه به سر الصاق می‌شوند باد بدانید که نتایج پایانی بسیار خوب و ثابت می‌باشد. این روش به‌منظور درمان نازکی یا وجود منطقه‌ی کچل در سر وعدم تراکم مو استفاده می‌شود. بنا به صلاح دید، ممکن است که به‌منظور هم‌تراز شدن موهای موجود با موهایی که پس از درمان رشد کرده‌اند لازم باشد که موها را اصلاح کنید.
وقتی‌که فرایند ترمیم مو بدون جراحی با استفاده از موهای طبیعی انجام می‌شود، فرد می‌تواند بدون وجود هیچ‌گونه نگرانی آن‌ها را شانه بزند. همچنین می‌تواند مو را کوتاه یا مدل دهد و از شامپو، ژل و رنگ مو نیز استفاده نماید.

فواید 

  1. • کلاه گیس برای افرادی که زندگی فعالی مانند ورزش کردن دارند گزینه مناسبی نمی‌باشد. اگر علاقه‌مند هستید که خیلی زود از وجود نگرانی حول جابجای یا افتادن موی سرتان راحت شوید، فرایند بازسازی بدون جراحی مو تنها راه رسیدن به این مطلوب می‌باشد، چراکه با چرخاندن سر و قرار دادن کلاه بر روی آن و یا حتی با رفتن زیر آب نیز تکان نخواهد خورد.
  2. • به دلیل اینکه ترمیم مو ارتباط مستقیم با پوست سر و مهارت در پنهان کردن خط رویش مو دارد، هیچ‌کسی هرگز این کاهش مو و وضعیت واقعی را نخواهد دید و شما نباید نگران بازسازی مجدد خط رویش مو، نمایان شدن ریشه‌ها یا هر گونه بیرون‌زدگی باشید و حفظ ظاهر کار امر مهمی نخواهد بود.
  3. • وقتی‌که فرایند ترمیم مو بدون جراحی به‌عنوان جایگزین قرار داده می‌شود، شما صاحب موهای جدید زیادی می‌شوید و در رابطه با اینکه چه رنگی موجب طبیعی به نظر رسیدن و داشتن ظاهری عالی می‌شود مشاوره می‌شوید. دیگر لزوم به خریدن کلاه‌گیسی که تا میزان زیادی مصنوعی یا متناسب با ظاهر شما نمی‌باشد نیست.
  4. • کشیدن انگشتان روی مو، یا حتی به هنگام کوتاه کردن، هیچ فردی و حتی خود شما نمی‌توانید بگویید که موهای ترمیم شده چیزی کمتر از موی واقعی می‌باشند؛ زیرا موی بازسازی‌شده از موهای طبیعی انسان تهیه و تولید شده است. موها باید از نظر شکل، احساس و حتی بو کاملاً مشابه موی سر باشند.
  5. • فرایند ترمیم مو بدون جراحی، کاملاً غیر تهاجمی می‌باشد، این بدین معنا است که با انجام هر تغییری به‌منظور داشتن احساس خوشایند نباید درد کشید و با استفاده از چسب به‌سادگی مکان ترمیمی را مخفی کرده تا ظاهر و شکل آن ثابت بماند و شما ظاهر قابل قبولی داشته باشید.

متقاضیان 

tarmimmoooo2

زنان و آقایان هر دو صرف‌نظر از نژاد قادر به ترمیم مو هستند. مبارزه با ریزش مو بهترین مزیت فرایند ترمیم کامل مو نسبت به فرایند اضافه کردن تکه‌تکه‌ی مو می‌باشد. همچنین، بیمارانی که به دلیل بیماری یا در نتیجه‌ی شیمی‌درمانی احتمالاً تمام موهای خود را از دست خواهند داد نیز نسبت به فرایند اضافه کردن تکه‌ای یا جزئی تمایل زیادی به فرایند ترمیم مو بدون جراحی کامل مو دارد.
بیمارانی که بسیار تلاش کرده‌اند تا از طریق معالجات پزشکی مجدداً موها را به وضعیت سابق بازگردانند ولی نتایج به‌دست‌آمده از درمان راضی‌کننده نبوده و علاوه بر این بیمارانی که متمایل به جراحی نیستند یا توانایی مالی برای انجام فرایند ترمیم مو به‌وسیله‌ی جراحی را ندارند، در عوض آن می‌توانند به فرایند بازسازی بدون جراحی مو متوسل شوند.

فرایند

tarmimmoooo3

تکنیک‌ها متفاوتی برای حفظ فرایند ترمیم مو بدون جراحی مو وجود دارد که در تمام آن‌ها بیماران از مو یا پوست سری که در مکان ثابت‌شده استفاده می‌کنند. دو طرف سر به‌وسیله‌ی نوارچسب جراحی مقاوم در برابر آب و مایعات که استفاده از آن‌ها در این روش‌ها به‌منظور حفظ موهای اضافه‌شده به مکان بسیار رایج است استفاده می‌شود. وقتی‌که در موها مکان مستقر شدند، بیماران قادر خواهند بود که به تمام فعالیت‌هایشان که شامل شنا، غواصی، باشگاه و مانند آن می‌باشد مجدداً بازگردند.

آیا می‌خواهید که ظاهر طبیعی داشته باشید؟

باوجود تکنولوژی جدید، رسیدن به نتیجه و ظاهر طبیعی امکان‌پذیر است؛ اما این امر بسیار بستگی به این دارد که موی اضافه‌شده چگونه به نظر می‌رسد و خط رشد مو چگونه طراحی‌شده است. پزشک متخصص ترمیم مو به‌سادگی قادر است که به یک نتیجه‌ی طبیعی دست یابد و به بیماران راه‌کارهای دیگری نیز در رابطه با مشکلات ریزش مو ارائه می‌دهند.
بیمارانی که از انجام جراحی پرهیز می‌کنند یا انجام عمل جراحی را آخرین راه‌حل می‌دانند و بیمارانی که مشکل ریزش موهایشان با مصرف دارو متوقف نمی‌شود می‌توانند فرایند ترمیم مو بدون جراحی مو را انتخاب کنند.


آیا ترمیم مو دردناک است؟

در واقع، این‌یکی از مزیت‌های اصلی انتخاب فرایند کاشت مو بدون جراحی است. چون این درمان بدون جراحی است، قاعدتاً در مقایسه با روش جراحی دردناک و نگران‌کننده نیست. این روش ترمیم مو بدون عوارض و خطر عفونت می‌باشد.

هزینه

هزینه‌ها از یک فرایند با فرایند دیگر و علاوه بر این از مکانی با مکان دیگر متفاوت می‌باشند و بستگی به اندازه مورد اصلاح و نوع فرایندی است که شما انتخاب می‌کنید دارد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو